Adabank Çalışma Saatleri


www.kactakapaniyor.com


Marketler, eczaneler, kurumlar kaçta kapanıyor? Merak mı ediyorsunuz? Öyleyse doğru yerdesiniz?. Kaçta Kapanıyor size her yerin kaçta kapandığını söylüyor!

Mehmetçik Vakfına Yardım Yapmak İçin

TSK Mehmetçik Vakfı
Türk Silahlı Kuvvetleri'nde yaptığı Vatan Hizmeti esnasında; öldürülen veya herhangi bir nedenle hayatını kaybeden Mehmetçik'lerin bakmakla yükümlü oldukları yakınları ile gazi ve engelli Mehmetçiklere yardım eden; Türk halkı, TSK mensupları ve yardımsever firmalar tarafından finanse edilen vakıftır.

Adabank Çalışma Saatlerini bu yazımızda sizlere aktarmış olacağız.Adabank Çalışma Saatlerini sizlere aktarmadan önce dilerseniz Adabank hakkında biraz bilgi edinelim.1984 yılında ülkemizde hizmet vermeye başlamış olan Adabank kurulduğu günden bu yana sağlam adımlar atmış ve gelişim göstermiştir.Gelişmeye halen devam etmek olan Adabank ülkemizde ki birçok noktaya şube açmaya devam etmektedir.Hali hazırdaki şube sayısı müşterileri çok memnun etmesede yinede kaliteli hizmetiyle şubeler müşterilerinin yüzünü güldürmektedir.Yardımsever ve güler yüzlü personeller ile tüm bankacılık işlemlerinizi kolay ve anlaşılır bir şekilde halledebilirsiniz.Kaliteli hizmet ve uygun fiyat anlayışıyla yola çıkmış olan Adabank bu anlayışını sürdürmekte ve müşterilerini düşünmektedir.Siz de Adabank’ı tercih edebilir ve bu kaliteli hizmetlerden faydalanabilirsiniz.Müşterilerine oldukça önem veren Adabank bu konuda nadir bankalardan biri olmayı başarmış ve hizmetlerinden, anlayışından ödün vermemiştir.Adabank hakkında biraz bilgi edinmiş olduk.Şimdi de Adabank Çalışma Saatlerini sizlere iletelim.Adabank Çalışma Saatleri güncel bir şekilde aşağıda yer almaktadır.

Adabank Çalışma Saatleri diğer bankaların çalışma saatleri ile benzerlik göstermekte olup öğle arası saatleri farklılık gösterebilmektedir.

Hafta İçi Açılış Saati 09:00 – 12:00 / 13:00 – 17:00 Kapanış Saati olmaktadır.

Adabank Hafta Sonu Kapalı olup hizmet vermemektedir.

Adabank Çalışma Saatlerini sizlere anlaşılır bir şekilde iletmiş olduk.İşlemlerinizi halletmek için bankalara veya farklı firmaların şubelerine uğramadan önce sitemizdeki bu yazıları dikkatlice okuyup güncel saatleri öğrenebilir ve şubelere gittiğinizde sürprizlerle karşılaşmamış olursunuz.Farklı çalışma saatleri yazılarımızda görüşmek üzere.

Yorum Yapın

Adabank Çalışma Saatleri

Adabank Çalışma Saatleri