Adliyelerin Çalışma ve Mesai Saatleri


www.kactakapaniyor.com


Marketler, eczaneler, kurumlar kaçta kapanıyor? Merak mı ediyorsunuz? Öyleyse doğru yerdesiniz?. Kaçta Kapanıyor size her yerin kaçta kapandığını söylüyor!

Mehmetçik Vakfına Yardım Yapmak İçin

TSK Mehmetçik Vakfı
Türk Silahlı Kuvvetleri'nde yaptığı Vatan Hizmeti esnasında; öldürülen veya herhangi bir nedenle hayatını kaybeden Mehmetçik'lerin bakmakla yükümlü oldukları yakınları ile gazi ve engelli Mehmetçiklere yardım eden; Türk halkı, TSK mensupları ve yardımsever firmalar tarafından finanse edilen vakıftır.

Adliyelerin Çalışma ve Mesai Saatlerini bu yazımızda sizlere aktaracağız.Adliyelerin Çalışma ve Mesai Saatlerini sizlere aktarmadan önce Adliye ve hizmetleri hakkında sizleri biraz bilgilendireceğiz.Adliyeler adaleti sağlamakla görevli makamların yer aldığı devlet daireleridir.Adliyeler hukuk ve adalet işlemlerini kesintisiz olarak yürütmektedir.Acil durumlar içinde nöbetçi mahkemeler,savcılarda bulunmaktadır.Kesintisiz hizmet anlayışıyla çalışan Adliyeler ülkemize adaleti her dakika sağlamaktadır.Günün her saatinde yoğun olan Adalet Sarayları birçok mahkeme ve işlemleri halletmektedir.Adliyeler hakkında sizleri biraz bilgilendirmiş olduk.Şimdi de sizlere Adliyelerin Çalışma ve Mesai Saatlerini aktaralım.

Adliyelerin Çalışma ve Mesai Saatleri diğer kamu kurumları ile benzer saatler de açılıp benzer saatlerde kapanmaktadır.Ancak sizler yinede gideceğiniz kamu kurumunun çalışma ve mesai saatlerine sitemiz üzerinden ulaşmayı ihmal etmeyin.

Hafta İçi Açılış Saati 08:30 /  17:00 Kapanış Saati olmaktadır.

Hafta Sonu Adliyeler Kapalıdır.

Adliyelerin Çalışma ve Mesai Saatlerini sizlere anlaşılır bir şekilde iletmiş olduk.Sitemizde ki çalışma ve mesai saatleri güncel olup kurumların bu saatleri değiştirmesi halinde sitemiz de bulunan bu yazılarda güncellenecektir.Diğer kamu kurumları ve özel kurumların çalışma ve mesai saatlerini sitemiz üzerinden kolay bir şekilde öğrenebilir ve işlemlerinizi bu saatlere göre halledebilirsiniz.Farklı bir çalışma ve mesai saatleri yazımızda görüşmek dileğiyle.

Yorum Yapın

Adliyelerin Çalışma ve Mesai Saatleri

Adliyelerin Çalışma ve Mesai Saatleri