Akbank Çalışma Saatleri


www.kactakapaniyor.com


Marketler, eczaneler, kurumlar kaçta kapanıyor? Merak mı ediyorsunuz? Öyleyse doğru yerdesiniz?. Kaçta Kapanıyor size her yerin kaçta kapandığını söylüyor!

Mehmetçik Vakfına Yardım Yapmak İçin

TSK Mehmetçik Vakfı
Türk Silahlı Kuvvetleri'nde yaptığı Vatan Hizmeti esnasında; öldürülen veya herhangi bir nedenle hayatını kaybeden Mehmetçik'lerin bakmakla yükümlü oldukları yakınları ile gazi ve engelli Mehmetçiklere yardım eden; Türk halkı, TSK mensupları ve yardımsever firmalar tarafından finanse edilen vakıftır.

Akbank, Ocak 1948’de Adana’da Hacı Ömer Sabancı’nın da aralarında bulunduğu bir grup iş adamı tarafından bölgedeki pamuk üreticilerine finansman sağlamak amacıyla kurulmuş özel bankadır. Yaklaşık 94 milyar dolar seviyesindeki aktif büyüklüğü ile Türkiye’nin en büyük bankalarından biri haline gelmiştir. Akbank 2014 yılında Brand Finance tarafından hazırlanan “Dünyanın En Değerli 500 Banka Markası” araştırmasında üst üste 3. Kez ‘Türkiye’nin En Değerli Banka Markası’ olmuştur. Akbank bu marka değeri ile dünya genelinde 500 bankanın bulunduğu listede 94. sırada yer almıştır.Banka’nın İstanbul’daki ilk şubesi 14 Temmuz 1950 tarihinde Sirkeci’de açılmış, 1954 yılında ise Genel Müdürlük İstanbul’a taşınmıştır. 1963 yılında tüm bankacılık işlemlerinde otomasyona geçmiştir. Banka’nın ilk yurt dışı temsilciliği Almanya’nın Frankfurt ilinde açılmıştır. Banka, 1983 yılında ise daha sonra adı Sabancı Bank olarak değiştirilen ve yurtdışında kurulan ilk Türk özel sektör bankası olan Ak International Ltd.’i hizmete açmıştır. 1992 yılında Ak Yatırım Menkul Değerler A.Ş., 1997 yılında Ak Yatırım Ortaklığı A.Ş., 2000 yılında Ak Portföy Yönetimi A.Ş. ve Özel Bankacılık Bölümü ve 2002 yılında Ak Emeklilik A.Ş.’yi kuran Akbank, 2005 yılında Ak Finansal Kiralama A.Ş.’yi de bünyesine katmıştır. Mayıs 2005’te Ak Emeklilik, Ak Sigorta’ya satılmıştır.

Akbank ÇALIŞMA SAATLERİ

Akbank 09.00 da açılıp saat 17.30’da kapanmaktadır.

SIK SORULAN SORULAR

Akbank Sabah Kaçta Açılıyor? / Akbank Açılış Saati
Akbank Sabah Saat 09:00 da Açılıyor.

Akbank Öğle Arasında Açıkmı? / Akbank Öğle Arasında Kapalımıdır?
Akbank Öğle Arasında Kapalıdır

Akbank Öğle Arası Saatleri
Akbank Öğle Arası 12.30-13.30 Saatleri Arasındadır.

Akbank Kaçta Kapanıyor? / Akbank Kapanış Saati
Akbank Saat 17:30 de kapanmaktadır.

Genel Müdürlük: Akbank Genel Müdürlüğü Sabancı Center 4.Levent 34330 İstanbul
Operasyon Merkezi: Akbank Bankacılık Merkezi Cumhuriyet Mah. Plevne Cad. No:1 Şekerpınar Çayırova 41420 Kocaeli
Sorumlu Kişi: Akbank T.A.Ş Üst Yönetimi
Telefon: 4442525

 

Akbank Sabah Kaçta Açılıyor? / Akbank Açılış Saati / Akbank Öğle Arasında Açıkmı? / Akbank Öğle Arasında Kapalımıdır? / Akbank Kaçta Kapanıyor? / Akbank Kapanış Saati / Akbank Çalışma Saatleri

Yorum Yapın

Akbank Çalışma Saatleri

Akbank Çalışma Saatleri