Aktif Bank Çalışma Saatleri


www.kactakapaniyor.com


Marketler, eczaneler, kurumlar kaçta kapanıyor? Merak mı ediyorsunuz? Öyleyse doğru yerdesiniz?. Kaçta Kapanıyor size her yerin kaçta kapandığını söylüyor!

Mehmetçik Vakfına Yardım Yapmak İçin

TSK Mehmetçik Vakfı
Türk Silahlı Kuvvetleri'nde yaptığı Vatan Hizmeti esnasında; öldürülen veya herhangi bir nedenle hayatını kaybeden Mehmetçik'lerin bakmakla yükümlü oldukları yakınları ile gazi ve engelli Mehmetçiklere yardım eden; Türk halkı, TSK mensupları ve yardımsever firmalar tarafından finanse edilen vakıftır.

Aktif Bank Çalışma Saatlerini sizlere bu yazımızda aktaracağız.Aktif Bank Çalışma Saatlerinden bahsetmeden önce Aktif Bank hakkında biraz bilgi sahibi olalım.Aktif Bank ülkemizde hizmet veren köklü bankalardan biridir.İsim değişikliğinin ardından adından sıkça söz ettiren Aktif Bank gelişimine hızlı bir şekilde devam etmektedir.Hızla büyüyen Aktif Bank şube sayılarını da arttırmakta ve müşterilerine haftaiçi bu şubelerle kesintisiz hizmet vermektedir.Personelleri ile de öne çıkan Aktif Bank müşterilerini daima mutlu etmeyi başarmış olan nadir bankalardandır.Bütün bankacılık işlemlerinizi kolayca ve uygun fiyatla halledebileceğiniz Aktif Bank oldukça kaliteli hizmet vermektedir.Kaliteli ve modern hizmet anlayışıyla beğenileri hakeden Aktif Bank hergeçen gün modern bankacılık yolunda ilerlemekte ve yeniliklerle müşterilerine hizmetlerini daha kısa sürede kolayca aktarabilmektedir.Türkiye’nin her noktasında şube açmayı başaran Aktif Bank hizmetlerine sorunsuzca ve sağlam adımlarla devam etmektedir.Aktif Bank hakkında biraz bilgi sahibi olmuş olduk.Şimdi ise Aktif Bank Çalışma Saatlerini sizlere iletelim.

Aktif Bank Çalışma Saatleri diğer bankaların çalışma saatleriyle benzerlik taşımakta olup öğle arası molaları farklılık gösterebilmektedir.

Hafta İçi Açılış Saati 09:00 – 12:30 / 13:30 – 17:00 Kapanış Saati olmaktadır.

Aktif Bank Hafta Sonu Kapalı olup hizmet vermemektedir.

Aktif Bank Çalışma Saatlerini sizlere anlaşılır bir şekilde iletmiş olduk.Umarız bu yazılarımızı okur ve şubelere  gitmeden önce bilgi edinmiş olarak sürprizlerle karşılaşmamış olursunuz.Diğer banka ve firmalara ait şubelerin kaçta açılıp kaçta kapandığını merak ediyorsanız sitemize gözatabilirsiniz.Farklı bir çalışma saatleri yazımızda görüşmek üzere.

Yorum Yapın

Aktif Bank Çalışma Saatleri

Aktif Bank Çalışma Saatleri