Ankara ASKİ Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri


www.kactakapaniyor.com


Marketler, eczaneler, kurumlar kaçta kapanıyor? Merak mı ediyorsunuz? Öyleyse doğru yerdesiniz?. Kaçta Kapanıyor size her yerin kaçta kapandığını söylüyor!

Mehmetçik Vakfına Yardım Yapmak İçin

TSK Mehmetçik Vakfı
Türk Silahlı Kuvvetleri'nde yaptığı Vatan Hizmeti esnasında; öldürülen veya herhangi bir nedenle hayatını kaybeden Mehmetçik'lerin bakmakla yükümlü oldukları yakınları ile gazi ve engelli Mehmetçiklere yardım eden; Türk halkı, TSK mensupları ve yardımsever firmalar tarafından finanse edilen vakıftır.

Ankara ASKİ Çalışma Saatleri ve Mesai Saatlerini bu yazımızda sizlere aktaracağız.Ankara ASKİ Çalışma Saatleri ve Mesai Saatlerini sizlere aktarmadan önce ASKİ hakkında ve hizmetleri hakkında sizleri biraz bilgilendirelim.ASKİ açılımıyla Ankara su ve kanalizasyon idaresi Ankara nın içme suyu kullanma suyu ve yeraltı,yerüstü su kaynakları gibi ihtiyaçlarını sağlayan bir kurumdur.Bugüne kadar sorunsuz bir şekilde hizmet veren ASKİ Ankara halkını oldukça memnun etmektedir.Kesintisiz kullanma suyu sağlayan ASKİ olası bir durumda oluşabilecek arızalar da insanları önceden bilgilendirmek ve planlı olarak arızaları gidermektedir.Bazen plan dışı kesintiler yaşansada kısa sürede bu plan dışı yaşanan arızalara müdahele ederek Ankara halkını mağdur etmemeye özen göstermemektedir.Bu kaliteli ve sorunsuz hizmet anlayışından oldukça memnun olan Ankara halkı su konusunda sıkıntı çekmemektedir.ASKİ  hakkında sizleri biraz bilgilendirmiş olduk.Şimdi de Ankara ASKİ Çalışma Saatleri ve Mesai Saatlerini sizlere aktaralım.

Ankara ASKİ Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri diğer kamu kurumları ile benzer saatlerde açılıp benzer saatlerde kapanmaktadır.Sizler yinede gideceğiniz kamu kurumunun çalışma ve mesai saatlerine sitemiz üzerinden bakmayı ihmal etmeyin.

Hafta İçi Açılış Saati 08:00 /  17:00 Kapanış Saati olmaktadır.

Hafta Sonu ASKİ Kapalıdır.

Ankara ASKİ Çalışma Saatleri ve Mesai Saatlerini sizlere anlaşılır bir şekilde iletmiş olduk.Diğer kamu kurumlarının ve özel kurumların çalışma saatlerine sitemiz üzerinden kolay bir şekilde ulaşarak işlemlerinizi bu saatlere göre halledebilirsiniz.Farklı bir çalışma saatleri yazımızda görüşmek dileğiyle.

Yorum Yapın

Ankara ASKİ Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Ankara ASKİ Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri