Askerlik Şubesi Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri


www.kactakapaniyor.com


Marketler, eczaneler, kurumlar kaçta kapanıyor? Merak mı ediyorsunuz? Öyleyse doğru yerdesiniz?. Kaçta Kapanıyor size her yerin kaçta kapandığını söylüyor!

Mehmetçik Vakfına Yardım Yapmak İçin

TSK Mehmetçik Vakfı
Türk Silahlı Kuvvetleri'nde yaptığı Vatan Hizmeti esnasında; öldürülen veya herhangi bir nedenle hayatını kaybeden Mehmetçik'lerin bakmakla yükümlü oldukları yakınları ile gazi ve engelli Mehmetçiklere yardım eden; Türk halkı, TSK mensupları ve yardımsever firmalar tarafından finanse edilen vakıftır.

Askerlik Şubesi Çalışma Saatleri ve Mesai Saatlerini bu yazımızda sizlere aktaracağız.Askerlik Şubesi Çalışma Saatleri ve Mesai Saatlerini sizlere aktarmadan önce Askerlik Şubesinin verdiği hizmet hakkında sizleri biraz bilgilendirelim.Her ilçede ve ilde bulunan Askerlik Şubesi tescil,bedelli askerlik,terhis sonrası işlemler vb. gibi bir sürü işlemi halledebileceğiniz bir kurum.Askerlik Şubesi çok eskiden beri hizmet vermekte ve köklü bir devlet kurumudur.Genellikle askerlik kağıdı gelen öğrenci ve bireylerin doldurduğu askerlik şubesi günde birçok ziyaretçisini ağırlamaktadır.Sizinde Askerlik Şubesine işiniz illaki düşmüştür.Son yıllarda oldukça yoğun olan Askerlik Şubesi can sıkıcı hale gelmiştir.Saatlerce sıra beklemek zorunda kaldığımız Askerlik Şubesine giderken sabah saatlerini tercih edebilirsiniz diğer saatlere göre daha az yoğunluk olmaktadır.Askerlik Şubesi hakkında sizleri biraz bilgilendirmeye çalıştık.Şimdi ise Askerlik Şubesi Çalışma Saatleri ve Mesai Saatlerini sizlere aktaralım.

Askerlik Şubesi Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri diğer kamu kurumları ile benzerlik göstermekte olup yine de gideceğiniz kamu kurumuna ait yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Hafta İçi Açılış Saati 08:30 /  17:00 Kapanış Saati olmaktadır.

Hafta Sonu Askerlik Şubesi Kapalıdır.

Askerlik Şubesi Çalışma Saatleri ve Mesai Saatlerini sizlere anlaşılır bir şekilde anlatmaya çalıştık.Umarız faydalı olmuştur.Diğer kamu kurumları ve özel kuruluşların çalışma,mesai saatlerini sitemizden öğrenebilirsiniz.Farklı bir çalışma saatleri yazımızda görüşmek dileğiyle.

Yorum Yapın

Askerlik Şubesi Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Askerlik Şubesi Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri