Belediyelerin Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri


www.kactakapaniyor.com


Marketler, eczaneler, kurumlar kaçta kapanıyor? Merak mı ediyorsunuz? Öyleyse doğru yerdesiniz?. Kaçta Kapanıyor size her yerin kaçta kapandığını söylüyor!

Mehmetçik Vakfına Yardım Yapmak İçin

TSK Mehmetçik Vakfı
Türk Silahlı Kuvvetleri'nde yaptığı Vatan Hizmeti esnasında; öldürülen veya herhangi bir nedenle hayatını kaybeden Mehmetçik'lerin bakmakla yükümlü oldukları yakınları ile gazi ve engelli Mehmetçiklere yardım eden; Türk halkı, TSK mensupları ve yardımsever firmalar tarafından finanse edilen vakıftır.

Belediyelerin Çalışma Saatleri ve Mesai Saatlerini bu yazımızda sizlere aktaracağız.Belediyelerin Çalışma Saatleri ve Mesai Saatlerini sizlere aktarmadan önce Belediyelerin hizmetleri hakkında sizleri bilgilendirelim.Belediyelerin birçok hizmet verdiğini hepimiz biliyoruz.Bunlardan bazıları imarla ilgili inşaat,iskan vb. olmakla beraber tahsilat biriminde ise temizlik vergisi gibi vergiler alınmaktadır.Yerel işlemlerimizi hallettiğimzi Belediyeler günde birçok kişiye hizmet vermektedir.Bu işlemlerin yanı sıra Belediyelerin önemli görevleri ve sorumluluklarıda vardır.Bazı konularda Büyükşehir belediyesininde yardımıyla birçok problemi çözmekle görevlidir.Asfalt çalışması temizlik çalışmaları ve birçok hizmeti Belediyeler sorunsuz bir şekilde halletmekle yükümlüdür.Ayrıca sosyal anlamda da gerekli adımları atmalı ve yerel halkın sosyalleşmesini sağlamalıdır.Belediyelerin hizmetleri ile ilgili sizleri biraz olsun bilgilendirmeye çalıştık.Şimdi de Belediyelerin Çalışma Saatleri ve Mesai Saatlerini sizlere aktaralım.

Belediyelerin Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri diğer kamu kurumlarıyla hemen hemen aynı saatlerde açılıp aynı saatlerde kapanmaktadır.Tüm Belediyler haftasonu kapalı olup hizmet vermemektedir.

Hafta İçi Açılış Saati 08:30 /  17:00 Kapanış Saati olmaktadır.

Hafta Sonu Belediyeler Kapalıdır.

Belediyelerin Çalışma Saatleri ve Mesai Saatlerini sizlere iletmiş olduk.Diğer kamu kurumları ve özel kuruluşların çalışma ve mesai saatlerini sitemizde kategorilendirilmiş bir şekilde öğrenebilir ve işlemlerinizi o saatlere göre hallederek olası bir problemin önüne geçmiş olursunuz.Birsonra ki çalışma saatleri yazımızda görüşmek üzere.

Yorum Yapın

Belediyelerin Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Belediyelerin Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri