BİM Çalışma Saatleri


www.kactakapaniyor.com


Marketler, eczaneler, kurumlar kaçta kapanıyor? Merak mı ediyorsunuz? Öyleyse doğru yerdesiniz?. Kaçta Kapanıyor size her yerin kaçta kapandığını söylüyor!

Mehmetçik Vakfına Yardım Yapmak İçin

TSK Mehmetçik Vakfı
Türk Silahlı Kuvvetleri'nde yaptığı Vatan Hizmeti esnasında; öldürülen veya herhangi bir nedenle hayatını kaybeden Mehmetçik'lerin bakmakla yükümlü oldukları yakınları ile gazi ve engelli Mehmetçiklere yardım eden; Türk halkı, TSK mensupları ve yardımsever firmalar tarafından finanse edilen vakıftır.

Türkiye’nin en büyük marketler zincirlerinden biri olan BİM her alanda ihtiyaçlarınızı karşılamak için tüm müşterilerine hizmet vermektedir. Toptan fiyatına perakende ürün satışı yaptığından dolayı bakkallardan ve ufak marketlerden alacağınız çoğu ürünleri cüzzi miktarlarda satın alabiliyorsunuz. Her alanda bütçenize dost olan bununla kalmayıp yeniliklerde beraberinde getirmektedir. Bim Aktüel ürünleri adı altında satılan haftalık olarak değişen ürünler sayesinde evden arabaya her türlü araç gereçlerinizi karşıyabilirsiniz. Her alışverişinizde bütçenize çok büyük katkılar sağlayabilirsiniz.
Civarınızda neredeyse BİM olmayan bir tane mahalle yoktur. Bu yazımızda sizlere Aktüel ürünler satan BİM’in saat kaçta açılıp kapandığıyla ilgili bilgiler verelim. BİM Çalışma Saatleri konusunda sizleri aydınlatalım. Hafta içi belirtilen saatler içerisinde alışverişlerinizi yapabilirsiniz.

Bim Çalışma Saatleri

BİM Çalışma Saatleri Hafta İçi Açılış Saati 09:00 / 21:00 Kapanış Saati olmaktadır.

BİM Çalışma Saatleri Hafta Sonu Açılış Saati 09:00 / 21:00 Kapanış Saati olmaktadır.

Bim Çalışma saatleri içerisinde BİM mağazaları halen açık olarak ihtiyacınız olanları alabilirsiniz.

BİM Çalışma Saatleri İletişim Bilgileri
Müşteri Hizmetleri: 0850 254 44 44
Genel Müdürlük

BİM Birleşik Mağazalar A.Ş. Ebubekir Cad. No: 73 Sancaktepe 34887 İstanbul / Türkiye
Telefon: 0216 564 03 03
Faks: 0216 311 79 78
E-posta: iletisim@bim.com.tr

Bim Kapanış Saatleri / Bim Açılış Saatleri / Bim Mesai Saatleri / Bim Çalışma Saatleri /BİM Çalışma Saatleri

Yorum Yapın

BİM Çalışma Saatleri

BİM Çalışma Saatleri