Bizim Market Çalışma Saatleri


www.kactakapaniyor.com


Marketler, eczaneler, kurumlar kaçta kapanıyor? Merak mı ediyorsunuz? Öyleyse doğru yerdesiniz?. Kaçta Kapanıyor size her yerin kaçta kapandığını söylüyor!

Mehmetçik Vakfına Yardım Yapmak İçin

TSK Mehmetçik Vakfı
Türk Silahlı Kuvvetleri'nde yaptığı Vatan Hizmeti esnasında; öldürülen veya herhangi bir nedenle hayatını kaybeden Mehmetçik'lerin bakmakla yükümlü oldukları yakınları ile gazi ve engelli Mehmetçiklere yardım eden; Türk halkı, TSK mensupları ve yardımsever firmalar tarafından finanse edilen vakıftır.

Bizim Market Çalışma Saatlerini bu yazımızda sizlere aktaracağız.Bizim Market Çalışma Saatlerini sizlere aktarmadan önce Bizim Market hakkında biraz bilgi sahibi olalım.Bizim Market toptan ürün satışı konusunda önde gelen toptancı marketlerindendir.Sektörde adını sıkça duyduğumuz Bizim Market hergeçen gün yeni şubeler açarak müşterilerine kaliteli ve uygun fiyatla hizmet vermeye devam etmektedir.Türkiye’nin birçok noktasında şubesi bulunan Bizim Market müşterilerine daha yakın olabilmek için şube sayılarını arttırmaktadır.Şubelere gittiğinizde modern bir ortamla karşı karşıya kalacak ve yardımsever,güleryüzlü personelin sizlere olan ilgisini göreceksiniz.Bu sıcak ortamda alışveriş yaparak bütün gıda ve çeşitli ihtiyaçlarınızı alabileceksiniz.Uygun fiyatıyla rakiplerinden ayrılan Bizim Market bu fiyatlarla bu kaliteli hizmeti veren nadir marketlerdendir.Müşterilerinin yüzünü daima güldüren Bizim Market  modern bir hizmet anlayışıyla müşterilerine büyük kolaylık sağlamaktadır.Bizim Market hakkında biraz bilgi sahibi olduk şimdi de Bizim Market Çalışma Saatlerini sizlere aktaralım.

Bizim Market Çalışma Saatleri diğer market çalışma saatleriyle benzerlik taşımakta ancak yinede sizlere her marketin çalışma saatlerinin yazdığı kategorimizden tek tek incelemenizi tavsiye ederiz.

Hafta İçi Açılış Saati 09:30 /21:00 Kapanış Saati olmaktadır.

Hafta Sonu Cumartesi günleri Açılış Saati 09:00 /21:00 Kapanış Saati olmaktadır.

Hafta Sonu Pazar günleri Açılış Saati 09:00 /21:00 Kapanış Saati olmaktadır.

Bizim Market Çalışma Saatlerini sizlere aktarmış olduk.Diğer market ve şubelerin çalışma saatlerini sitemizden öğrenebilir ve işlerinizi ona göre ayarlayabilirsiniz.Diğer çalışma saatleri yazılarımızda görüşmek dileğiyle.

Yorum Yapın

Bizim Market Çalışma Saatleri

Bizim Market Çalışma Saatleri