BUSKİ Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri


www.kactakapaniyor.com


Marketler, eczaneler, kurumlar kaçta kapanıyor? Merak mı ediyorsunuz? Öyleyse doğru yerdesiniz?. Kaçta Kapanıyor size her yerin kaçta kapandığını söylüyor!

Mehmetçik Vakfına Yardım Yapmak İçin

TSK Mehmetçik Vakfı
Türk Silahlı Kuvvetleri'nde yaptığı Vatan Hizmeti esnasında; öldürülen veya herhangi bir nedenle hayatını kaybeden Mehmetçik'lerin bakmakla yükümlü oldukları yakınları ile gazi ve engelli Mehmetçiklere yardım eden; Türk halkı, TSK mensupları ve yardımsever firmalar tarafından finanse edilen vakıftır.

BUSKİ Çalışma Saatleri ve Mesai Saatlerini bu yazımızda sizlere ileteceğiz.BUSKİ Çalışma Saatleri ve Mesai Saatlerini sizlere iletmeden önce BUSKİ hakkında sizleri biraz bilgilendirelim.BUSKİ bursa halkının içme suyu ve kullanma suyunu,yer altı ve yerüstü her türlü su kaynağının kontrol edilmesini ve içme suyu ile kullanma suyunun dağıtımından sorumludur.Uzun yıllardır Bursa halkına bu hizmetleri sorunsuz bir şekilde vermeye çalışan BUSKİ olası problemlerde hemen problemi çözmeye yönelik hamleler yaparak Bursa halkını mağdur etmemeye özen göstermektedir.Bazen planlı kesintiler yaparak bakımların gerçekleştirilmesini sağlayan BUSKİ bu süre zarfında Bursa halkına hizmet veremeyebilmektedir.Halkın genel olarak hizmetlerinden memnun olduğu BUSKİ sorunsuz bir şekilde hizmetine devam etmekte ve Bursa halkını memnun etmeye devam etmektedir.BUSKİ hakkında sizleri biraz bilgilendirmiş olduk.Şimdi de BUSKİ Çalışma Saatleri ve Mesai Saatlerini sizlere aktaralım.

BUSKİ Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri diğer kamu kurumlarına benzer saatlerde açılıp benzer saatler de kapanmaktadır.Ancak sizler yinede gideceğiniz kamu kurumunun saatine sitemiz üzerinden ulaşarak bu saatlere göre işlemlerinizi halledin.Aksi halde olası sürprizlerle karşılaşabilirsiniz.

Hafta İçi Açılış Saati 08:00 /  17:00 Kapanış Saati olmaktadır.

Hafta Sonu BUSKİ Kapalıdır.

BUSKİ Çalışma Saatleri ve Mesai Saatlerini sizlere bu yazımızda anlaşılır  bir şekilde anlatmış olduk.Diğer kamu kurumlarının ve özel kurumların çalışma ve mesai saatlerine sitemiz üzerinden kolay bir şekilde ulaşabilir ve bu saatlere göre işlemlerinizi halledebilirsiniz.Farklı bir çalışma ve mesai saatleri yazımızda görüşmek üzere.

Yorum Yapın

BUSKİ Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

BUSKİ Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri