Citibank Çalışma Saatleri


www.kactakapaniyor.com


Marketler, eczaneler, kurumlar kaçta kapanıyor? Merak mı ediyorsunuz? Öyleyse doğru yerdesiniz?. Kaçta Kapanıyor size her yerin kaçta kapandığını söylüyor!

Mehmetçik Vakfına Yardım Yapmak İçin

TSK Mehmetçik Vakfı
Türk Silahlı Kuvvetleri'nde yaptığı Vatan Hizmeti esnasında; öldürülen veya herhangi bir nedenle hayatını kaybeden Mehmetçik'lerin bakmakla yükümlü oldukları yakınları ile gazi ve engelli Mehmetçiklere yardım eden; Türk halkı, TSK mensupları ve yardımsever firmalar tarafından finanse edilen vakıftır.

Citibank Çalışma Saatleri hakkında anlaşılır ve net bilgiyi bu yazımızdan öğrenebilirsiniz.Citibank Çalışma Saatlerinden bahsetmeden önce bankanın hizmetlerinden biraz bahsedelim.Citibank hizmetlerine Türkiye’de 1975 yılında başlamıştır.Köklü bir banka olan Citibank kaliteli ve yenilikçi hizmet anlayışıyla yola çıkmış ve müşterilerini her zaman memnun etmeyi amaçlamıştır. Bütün bankacılık işlemlerinizi kolay ve hızlı bir şekilde Citibank sayesinde halledebilirsiniz.Türkiye’de birçok noktada şubesi bulunan Citibank hergeçen gün şube sayısını arttırmakta ve yeni müşterilerine hizmet vermektedir.Banka personelleri çok ilgili ve güler yüzlü olup dilediğiniz bankacılık hizmetini kolay bir şekilde personelin de yardımıyla halledebilirsiniz.Ülkemizin önde gelen bankalarından biri olmayı başarmış olan Citibank bu ünvanını korumaya çalışmaya yönelik hamlelerini sürdürmekte ve kalitesini hergeçen gün arttırmaktadır.Müşterilerini de memnun etmek için yenilikçi hizmet anlayışıyla yola çıkmış olan Citibank büyük yollar katetmiş ve önemli projelere imza atmayı başarmıştır.Citibankı gönül rahatlığıyla tercih edebilir ve kaliteli hizmeti görebilirsiniz.Citibank hakkında sizlere kısaca bilgi vermeye çalıştık.Şimdi de Citibank Çalışma Saatleri hakkında bilgilerimizi sizle paylaşalım.Citibank Çalışma Saatleri aşağıda yer almakta olup saatler günceldir.

Citibank Çalışma Saatleri diğer bankaların çalışma saatleri ile benzerlik taşımaktadır.Bu yüzden tahmin etmek çokta zor olmayacaktır sizin için ancak emin olmak isterseniz güncel saatlere bakabilirsiniz.

Hafta İçi Açılış Saati 09:00 – 12:00 / 13:00 – 17:00 Kapanış Saati olmaktadır.

Citibank Hafta Sonu Kapalı olup hizmet vermemektedir.

Citibank hakkında sizlere önce bilgi verdik daha sonrada Citibank Çalışma saatlerini sizlere aktarmış olduk.Saatler güncellendikçe sitemizde de güncellenecektir.Diğer bankaların ve firmaların çalışma saatlerine gözatmak isterseniz sitemizde ki diğer yazıları okumanızı öneririz.Farklı çalışma saatleri yazılarımızda görüşmek üzere.

Yorum Yapın

Citibank Çalışma Saatleri

Citibank Çalışma Saatleri