Eczanelerin Çalışma Saatleri


www.kactakapaniyor.com


Marketler, eczaneler, kurumlar kaçta kapanıyor? Merak mı ediyorsunuz? Öyleyse doğru yerdesiniz?. Kaçta Kapanıyor size her yerin kaçta kapandığını söylüyor!

Mehmetçik Vakfına Yardım Yapmak İçin

TSK Mehmetçik Vakfı
Türk Silahlı Kuvvetleri'nde yaptığı Vatan Hizmeti esnasında; öldürülen veya herhangi bir nedenle hayatını kaybeden Mehmetçik'lerin bakmakla yükümlü oldukları yakınları ile gazi ve engelli Mehmetçiklere yardım eden; Türk halkı, TSK mensupları ve yardımsever firmalar tarafından finanse edilen vakıftır.

Eczanelerin Çalışma Saatlerini sizlere bu yazımızda aktaracağız.Eczanelerin Çalışma Saatlerini sizlere aktarmadan önce Eczanelerin verdiği hizmetler hakkında sizlere bilgi verelim.Eczaneler gerek sağlık ocağı gerekse hastanelerden doktorların verdiği reçetelerle gidip ilaç aldığımız yerlerdir.Yenilenen sistem ile modern bir hizmet anlayışı benimsenmiş ver doktorların verdiği reçeteyi Eczaneler sistem üzerinden doktorun size vereceği kod sayesinde hemen görebiliyor ve reçetedeki ilaçları sizlere iletiyor.Gerek reçetli gerek reçetesiz ilaçları nöbetçi Eczaneler sayesinde günün her saatinde alabilirsiniz.İlaç dışında acil ihtiyaçlarımızıda giderebildiğimiz Eczaneler topluma önemli hizmetler vermektedir.Semtinizdeki sağlık ocağının çevresinde veya yakınınızda illaki Eczaneler vardır.Bu yüzden ilaç ve benzeri ihtiyaçlarınızı kolay bir şekilde karşılayabilirsiniz.Eczanelerin hizmetleri hakkında sizleri biraz bilgilendirmiş olduk.Şimdi ise Eczanelerin Çalışma Saatlerini sizlere aktaralım.

Eczanelerin Çalışma Saatleri çok fazla değişkenlik göstermemekte olup hergün nöbetçi Eczaneler belirlenmektedir.Nöbetçi eczaneler günün her saatinde sizlere hizmet vermektedir.

Hafta İçi Açılış Saati 09:00 /  19:30 Kapanış Saati olmaktadır.

Hafta Sonu Açılış Saati 09:00 /  19:30 Kapanış Saati olmaktadır.

Eczanelerin Çalışma Saatlerini sizlere iletmiş olduk.Sizde mağdur olmamak ve özellikle ilaçlarınızı zamanında almak istiyorsanız bu ve buna benzer yazılarımızı okumalısınız.Devlet kurumlarının ve özel kurumların çalışma saatlerini sitemiz üzerinden öğrenebilirsiniz.Farklı bir çalışma saatleri yazımızda görüşmek üzere.

 

Yorum Yapın

Eczanelerin Çalışma Saatleri

Eczanelerin Çalışma Saatleri