İGDAŞ Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri


www.kactakapaniyor.com


Marketler, eczaneler, kurumlar kaçta kapanıyor? Merak mı ediyorsunuz? Öyleyse doğru yerdesiniz?. Kaçta Kapanıyor size her yerin kaçta kapandığını söylüyor!

Mehmetçik Vakfına Yardım Yapmak İçin

TSK Mehmetçik Vakfı
Türk Silahlı Kuvvetleri'nde yaptığı Vatan Hizmeti esnasında; öldürülen veya herhangi bir nedenle hayatını kaybeden Mehmetçik'lerin bakmakla yükümlü oldukları yakınları ile gazi ve engelli Mehmetçiklere yardım eden; Türk halkı, TSK mensupları ve yardımsever firmalar tarafından finanse edilen vakıftır.

İGDAŞ Çalışma Saatleri ve Mesai Saatlerini bu yazımızda sizlere ileteceğiz.İGDAŞ Çalışma Saatleri ve Mesai Saatlerini sizlere iletmeden önce İGDAŞ’ın hizmetleri hakkında sizleri bilgilendirelim.İGDAŞ İBB bünyesinde hizmet vermekte olan İstanbul’un gaz dağıtımı ve hizmetlerinden sorumlu kurumdur.Çeşitli hizmetler vermekte olan İGDAŞ’a giderek faturanızı ödeyebilir yeni abonelik işlemlerinizi kolaylıkla halledebilirsiniz.Çok yoğun olmayan kurumlardan biri olan İGDAŞ haftaiçi sorunsuz bir şekilde hizmet vermekte olup bazı ilçelerde haftasonu abonelik açma ve kapatma gibi işlemler yapılabilmektedir.İGDAŞ’a gittiğinizde cihazlardan sıra numarası alıp abonelik işlemlerinizi veya fatura ödemesini gerçekleştirebilirsiniz.Veznelerde kolay bir şekilde halledilebilen bu işlemler oldukça kısa sürmektedir.İGDAŞ’ın verdiği hizmetlerden az da olsa bahsetmiş olduk.Şimdi de dilerseniz İGDAŞ Çalışma Saatleri ve Mesai Saatlerini sizlere aktaralım.

İGDAŞ Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri diğer kamu kurumlarıyla benzerlik taşımakla beraber öğle molası saatleri farklılık gösterebilmektedir.Bu yüzden her kamu kurumu ve özel kuruluşun kendisine ait olan yazımızı dikkatlice okuyup o saatler içerisinde işlemlerinizi halledin.

Hafta İçi Açılış Saati 08:00 /  17:00 Kapanış Saati olmaktadır.

Hafta Sonu İGDAŞ Kapalıdır.

İGDAŞ hafta sonları belirli ilçelerde hizmet vermektedir.Bu ilçeleri igdaş’ı arayarak veya websitesinden öğrenebilirsiniz.Ancak bu ilçelerde haftasonu bütün işlemler kabul edilmemektedir.Bu yüzden haftaiçi giderek işinizi garantiye almış olursunuz.

İGDAŞ Çalışma Saatleri ve Mesai Saatlerini sizlere anlaşılır bir şekilde iletmiş olduk.Diğer kamu kurumları ve özel kurumların çalışma saalterini sitemiz üzerinden kolaylıkla öğrenebilir ve işlemlerinizi o saatlere göre halledebilirsiniz.Diğer çalışma saatleri yazılarımızda görüşmek üzere.

Yorum Yapın

İGDAŞ Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

İGDAŞ Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri