Inter Global Kargo Çalışma Saatleri


www.kactakapaniyor.com


Marketler, eczaneler, kurumlar kaçta kapanıyor? Merak mı ediyorsunuz? Öyleyse doğru yerdesiniz?. Kaçta Kapanıyor size her yerin kaçta kapandığını söylüyor!

Mehmetçik Vakfına Yardım Yapmak İçin

TSK Mehmetçik Vakfı
Türk Silahlı Kuvvetleri'nde yaptığı Vatan Hizmeti esnasında; öldürülen veya herhangi bir nedenle hayatını kaybeden Mehmetçik'lerin bakmakla yükümlü oldukları yakınları ile gazi ve engelli Mehmetçiklere yardım eden; Türk halkı, TSK mensupları ve yardımsever firmalar tarafından finanse edilen vakıftır.

Bu yazımızda Inter Global Kargo Çalışma Saatlerini sizlere aktaracağız.Dilerseniz önce şirket hakkında biraz bahsedelim.Inter Global Kargo hizmetlerine 1995 yılında başlamış ve halen hizmet vermeye devam etmektedir.Adını pek duymasakta oldukça geniş kitlelere ulaşan Inter Global Kargo birçok adrese ulaşım sağlayabilmektedir.Kurulduğunda az sayıda şubesiyle hizmet vermeye başlayan Inter Global Kargo giderek artan şube sayısıylada hizmet ağını başarılı bir şekilde genişletmektedir.Genellikle kurumsal şirketlere hizmet sağlayan daha sonra perakende hizmete de büyük önem veren Inter Global Kargo sayesinde kargo niteliği taşıyan tüm eşyalarınızı rahatlıkla dilediğiniz adrese gönderebilirsiniz.Inter Global Kargo uygun fiyatıyla da müşterilerin her geçen gün ilgisini çekmektedir.Yüksek maliyetler yerine düşük fiyatlarla hizmet vermeye devam ederse müşterilerini oldukça mutlu etmeye devam edecektir.Türkiye’nin her tarafında şube açmaya devam eden Inter Global Kargo güler yüzlü personeliyle de sizi kendisine çekmektedir.Size şirket hakkında biraz bilgi vermeye çalıştık.Şimdi de Inter Global Kargo Çalışma saatlerine göz atalım.

Inter Global Kargo Çalışma saatleri diğer kargo şirketlerine uyum sağlamış ve hafta içi hergün hafta sonu da cumartesi günleri hizmet vermektedir.

Hafta İçi Açılış Saati 09:00 / 17:00 Kapanış Saati olmaktadır.

Hafta Sonu Cumartesi 09:00 / 17:00 Kapanış Saati olmaktadır.

Inter Global Kargo Pazar günleri hizmet vermemekte olup kapalıdır.

Inter Global Kargo ve Inter Global Kargo çalışma saatleri hakkında sizlere edindiğimiz bilgileri güncel olarak sunmaya çalıştık.Umarız yazımız faydalı olmuştur.Diğer kargo ve şirketlerin çalışma saatleri hakkında bilgi almak isterseniz sitemize gözatabilirsiniz.

Yorum Yapın

Inter Global Kargo Çalışma Saatleri

Inter Global Kargo Çalışma Saatleri