İSKİ Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri


www.kactakapaniyor.com


Marketler, eczaneler, kurumlar kaçta kapanıyor? Merak mı ediyorsunuz? Öyleyse doğru yerdesiniz?. Kaçta Kapanıyor size her yerin kaçta kapandığını söylüyor!

Mehmetçik Vakfına Yardım Yapmak İçin

TSK Mehmetçik Vakfı
Türk Silahlı Kuvvetleri'nde yaptığı Vatan Hizmeti esnasında; öldürülen veya herhangi bir nedenle hayatını kaybeden Mehmetçik'lerin bakmakla yükümlü oldukları yakınları ile gazi ve engelli Mehmetçiklere yardım eden; Türk halkı, TSK mensupları ve yardımsever firmalar tarafından finanse edilen vakıftır.

İSKİ Çalışma Saatleri ve Mesai Saatlerini bu yazımızda sizlere aktaracağız.İSKİ Çalışma Saatleri ve Mesai Saatlerini sizlere aktarmadan önce İSKİ hakkında sizleri biraz bilgilendirmek istedik.1981 yılında İstanbul Büyük Şehir Belediyesi bünyesinde hizmet vermek için kurulmuştur.İstanbul’un atık su temizleme,içme suyu vb. gibi ihtiyaçlarından sorumlu olan İSKİ bu hizmetleri kurulduğundan bu güne sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmektedir.Zaman zaman planlı su kesintileri yapılsada genel olarak güzel bir profil çizmeyi başaran nadir kurumlardan biri olan İSKİ verdiği hizmetlerle İstanbul halkını memnun etmeyi başarmıştır.Açılı İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi olan kurum geniş ekibiyle olası arızalara anında müdahele edebilmekte ve olası kesintilerin önüne geçebilmektedir.İSKİ  hakkında sizleri az da olsa bilgilendirmiş olduk.Şimdi de sizlere İSKİ Çalışma Saatleri ve Mesai Saatlerini aktaralım.

İSKİ Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri diğer kamu kurumları ile benzer saatlerde açılıp benzer saatlerde kapanmaktadır.Ancak yine de sizlere her kamu kurumunun çalışma ve mesai saatine sitemizde bulunan yazısından bakmanızdır.Olası sürprizlerle karşılaşmamanız için bu uyarımızı dikkate almanızı öneririz.

Hafta İçi Açılış Saati 08:00 /  17:00 Kapanış Saati olmaktadır.

Hafta Sonu İSKİ Kapalıdır.

İSKİ Çalışma Saatleri ve Mesai Saatlerini sizlere anlaşılır bir şekilde anlatmaya çalıştık.Diğer kamu kurumları ve özel kurumların çalışma ve mesai saatlerini sitemizden güncel olarak öğrenebilir ve işlemlerinizi bu saatlere göre halledebilirsiniz.Farklı bir çalışma saatleri yazımızda görüşmek dileğiyle.

Yorum Yapın

İSKİ Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

İSKİ Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri