İŞKUR Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri


www.kactakapaniyor.com


Marketler, eczaneler, kurumlar kaçta kapanıyor? Merak mı ediyorsunuz? Öyleyse doğru yerdesiniz?. Kaçta Kapanıyor size her yerin kaçta kapandığını söylüyor!

Mehmetçik Vakfına Yardım Yapmak İçin

TSK Mehmetçik Vakfı
Türk Silahlı Kuvvetleri'nde yaptığı Vatan Hizmeti esnasında; öldürülen veya herhangi bir nedenle hayatını kaybeden Mehmetçik'lerin bakmakla yükümlü oldukları yakınları ile gazi ve engelli Mehmetçiklere yardım eden; Türk halkı, TSK mensupları ve yardımsever firmalar tarafından finanse edilen vakıftır.

İŞKUR Çalışma Saatleri ve Mesai Saatlerini bu yazımızda sizlere aktaracağız.İŞKUR Çalışma Saatleri ve Mesai Saatlerini sizlere aktarmadan önce İŞKUR hakkında sizleri bilgilendirmek istedik.İŞKUR ülkedeki işsizlik sorununu çözme ve işsizlere istihdam sağlamak amacıyla kurulmuştur.İş verenle işçiyi buluşturan İŞKUR önemli düzeyde yol katetmiştir.Her geçen gün yeni istihdamlar sağlamayı başaran İŞKUR yeni çalışmalarıyla bu sayıyı arttırma peşindedir.İş verenlerin işçileri işe alabilmesi için teşvik te veren İŞKUR bu proje içinde önemli bir bütçe ayırarak konuya ne kadar önem verdiğini göstermiştir.Geçtiğimiz yıllarda birçok insan İŞKUR sayesinde işe girmiş ve halen çalışmaktadır.Sizde işsizlik konusunda problem yaşarsanız İŞKUR a başvurabilir ve bu sorunu kısa sürede çözebilirsiniz.İŞKUR hakkında sizleri biraz bilgilendirmiş olduk.Şimdi de İŞKUR Çalışma Saatleri ve Mesai Saatlerini sizlere aktaralım.

İŞKUR Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri diğer kamu kurumlarının çalışma ve mesai saatleriyle benzerlik taşımaktadır.Ancak siz yinede sitemiz üzerinden diğer kamu kurumlarının çalışma ve mesai saatlerine bakarak işlemlerinizi halletmeye bakın.Böylece olası sürprizlerin de önüne geçmiş olursunuz.

Hafta İçi Açılış Saati 08:30 /  17:00 Kapanış Saati olmaktadır.

Hafta Sonu İŞKUR Kapalıdır.

İŞKUR Çalışma Saatleri ve Mesai Saatlerini sizlere anlaşılır bir şekilde aktarmış olduk.Sitemiz üzerinden kamu kurumlarının ve özel kurumların çalışma mesai saatlerine bakabilir ve işlemlerinizi bu saatlere göre halledebilirsiniz.Farklı bir çalışma saatleri yazımızda görüşmek dileğiyle.

Yorum Yapın

İŞKUR Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

İŞKUR Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri