Kapalıçarşı Saat Kaçta Açılıyor, Kaçta Kapanıyor?


www.kactakapaniyor.com


Marketler, eczaneler, kurumlar kaçta kapanıyor? Merak mı ediyorsunuz? Öyleyse doğru yerdesiniz?. Kaçta Kapanıyor size her yerin kaçta kapandığını söylüyor!

Mehmetçik Vakfına Yardım Yapmak İçin

TSK Mehmetçik Vakfı
Türk Silahlı Kuvvetleri'nde yaptığı Vatan Hizmeti esnasında; öldürülen veya herhangi bir nedenle hayatını kaybeden Mehmetçik'lerin bakmakla yükümlü oldukları yakınları ile gazi ve engelli Mehmetçiklere yardım eden; Türk halkı, TSK mensupları ve yardımsever firmalar tarafından finanse edilen vakıftır.

Kapalıçarşı Saat Kaçta Açılıyor, Kaçta Kapanıyor sorularına bu yazımızda cevap bulacaksınız.Kapalıçarşı Saat Kaçta Açılıyor, Kaçta Kapanıyor? sorularını cevaplamadan önce Kapalıçarşı hakkında sizleri biraz bilgilendirelim.Kapalıçarşı İstanbul’un merkezinde bulunan Dünya nın en eski ve en büyük çarşılarından biridir.Önemli bir tarihe ev sahipliği yapmış olan Kapalıçarşının bizler için önemi oldukça fazladır.Bu yüzden günde binlerce ziyaretçi ağırlamaktadır.Sizde bu ziyaretçilerden biri olmak istiyorsanız bu yazımızı okuyarak saatleri öğrenebilir ve bu saatlere göre Kapalıçarşıya gidebilirsiniz.4000 dükkana ev sahipliği yapan Kapalıçarşı oldukça kalabalık ortamlardan biridir.Çeşit çeşit dükkanların olduğu Kapalıçarşıda zaman çok güzel ve keyifli  geçmektedir.Hem alışveriş yapabilir hemde bu güzel ortamın tadını çıkartabilirsiniz.Kapalıçarşı hakkında sizleri biraz bilgilendirmiş olduk.Şimdi de Kapalıçarşı Saat Kaçta Açılıyor, Kaçta Kapanıyor? sorularına cevap bulalım.

Kapalıçarşı Saat Kaçta Açılıyor, Kaçta Kapanıyor?

Hafta İçi Açılış Saati 08:30 /  19:00 Kapanış Saati olmaktadır.

Hafta Sonu Kapalıçarşı Kapalıdır.

Kapalıçarşı Saat Kaçta Açılıyor, Kaçta Kapanıyor? sorularını sizlere anlaşılır bir şekilde anlatmış olduk.Sitemizde belirttiğimiz saatler kamu kurumlarının ve özel kurumların güncel çalışma saatleridir.Olası bir durumda bu saatler kurumlar  tarafından değişilirse sitemizde ki yazılarda güncellenecektir.Farklı bir çalışma saatleri yazımızda görüşmek üzere.

Yorum Yapın

Kapalıçarşı Saat Kaçta Açılıyor, Kaçta Kapanıyor?

Kapalıçarşı Saat Kaçta Açılıyor, Kaçta Kapanıyor?