Kızılay Kan Merkezi Çalışma ve Mesai Saatleri


www.kactakapaniyor.com


Marketler, eczaneler, kurumlar kaçta kapanıyor? Merak mı ediyorsunuz? Öyleyse doğru yerdesiniz?. Kaçta Kapanıyor size her yerin kaçta kapandığını söylüyor!

Mehmetçik Vakfına Yardım Yapmak İçin

TSK Mehmetçik Vakfı
Türk Silahlı Kuvvetleri'nde yaptığı Vatan Hizmeti esnasında; öldürülen veya herhangi bir nedenle hayatını kaybeden Mehmetçik'lerin bakmakla yükümlü oldukları yakınları ile gazi ve engelli Mehmetçiklere yardım eden; Türk halkı, TSK mensupları ve yardımsever firmalar tarafından finanse edilen vakıftır.

Kızılay Kan Merkezi Çalışma ve Mesai Saatlerini bu yazımızdan öğrenebilirsiniz.Kızılay Kan Merkezi Çalışma ve Mesai Saatlerini sizlere aktarmadan önce Kızılay Kan Merkezi hakkında sizleri bilgilendirelim.Kızılay Kan Merkezi ülkemizdeki kan ihtiyaçlarını karşılamak için kurulan bir merkezdir.Olası bir durumda acil kan nakli gerekmektedir bu yüzden bu kanlar elde hazır bulunmalı ve anında nakil edilmelidir.Aksi halde kan kaybı söz konusu olacak ve dönüşü olmayan bir yola girilecektir.Bunun önüne geçmek için kan bağışı yapmalı ve stoklardaki kan miktarını ve çeşidini arttırmalıyız.Kızılay Kan Merkezi de bu yönde çalışmalarına başlamış ve hergün kan bağışı kabul etmektedir.Ücretsiz bir şekilde kan bağışı yapabilir ve kısa sürede bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz.Kızılay Kan Merkezinin yanı sıra Kızılay mobil merkezleride farklı lokasyonlara hizmet vermektedir.Bu mobil merkezlerden de kan bağışı yapabilir ve birinin hayatını kurtarabilirsiniz.Kızılay Kan Merkezi hakkında sizleri biraz bilgilendirmiş olduk.Şimdi de sizlere Kızılay Kan Merkezi Çalışma ve Mesai Saatlerini aktaralım.

Kızılay Kan Merkezi Çalışma ve Mesai Saatleri sabit olup mobil merkezlerin saatleri farklılık gösterebilmektedir.

Hafta İçi Açılış Saati 08:30 /  20:00 Kapanış Saati olmaktadır.

Hafta Sonu Açılış Saati 11:00 /  20:00 Kapanış Saati olmaktadır.

Kızılay Kan Merkezi Çalışma ve Mesai Saatlerini sizlere anlaşılır bir şekilde iletmiş olduk.Bu önemli kuruma bu saatler içerisinde gidip kan verebilir ve bir kişinin hayatını kurtarabilirsiniz.Sitemiz üzerindenn devlet kurumları ve özel kurumların çalışma saatlerine ulaşabilirsiniz.Farklı çalışma saatleri yazılarımızda görüşmek dileğiyle.

Yorum Yapın

Kızılay Kan Merkezi Çalışma ve Mesai Saatleri

Kızılay Kan Merkezi Çalışma ve Mesai Saatleri