Kuveyttürk Çalışma Saatleri


www.kactakapaniyor.com


Marketler, eczaneler, kurumlar kaçta kapanıyor? Merak mı ediyorsunuz? Öyleyse doğru yerdesiniz?. Kaçta Kapanıyor size her yerin kaçta kapandığını söylüyor!

Mehmetçik Vakfına Yardım Yapmak İçin

TSK Mehmetçik Vakfı
Türk Silahlı Kuvvetleri'nde yaptığı Vatan Hizmeti esnasında; öldürülen veya herhangi bir nedenle hayatını kaybeden Mehmetçik'lerin bakmakla yükümlü oldukları yakınları ile gazi ve engelli Mehmetçiklere yardım eden; Türk halkı, TSK mensupları ve yardımsever firmalar tarafından finanse edilen vakıftır.

Kuveyttürk Çalışma Saatlerini bu yazımızdan öğrenebilirsiniz.Kuveyttürk Çalışma Saatlerinden bahsetmeden önce banka hakkında biraz bilgi edinelim.1989 yılında ülkemizde hizmetlerine başlayan Kuveyttürk bankası “Sağlam Bankacılık” sloganıyla yola koyulmuştur.Sloganı gibi sağlam duruşuyla günümüze kadar hizmetlerini sürdüren Kuveyttürk hergeçen gün gelişim gösteren nadir bankalardan biridir.Kuveyttürk kurulduğundan bu yana birçok kurumsal ve bireysel müşterisine hizmet vermektedir.Kaliteli ve uygun fiyatlı hizmetleriyle müşterilerini memnun etmekte olan Kuveyttürk yenilikçi hizmetleriylede yeni müşterilerine davette bulunuyor.Türkiye’nin bir çok noktasında şubeleri bulunan Kuveyttürk yeni şubelerinide açarak müşterilerine daha yakın olmayı amaçlamaktadır.Şubelerin deki hizmetlerden bahsedecek olursak güleryüzlü ve yardımsever personelleriyle sizlere daima destek olmaktadırlar.Her türlü bankacılık hizmetini alabileceğiniz Kuveyttürk bankasını gönül rahatlığıyla tercih edebilir ve bu kaliteli hizmetlerden yararlanabilirsiniz.Kuveyttürk bankası hakkında biraz bilgi edinmiş olduk.Şimdi ise Kuveyttürk Çalışma Saatlerini sizlere aktaralım.Kuveyttürk Çalışma Saatleri aşağıda güncel olarak yer almaktadır.

Kuveyttürk Çalışma Saatleri diğer banka çalışma saatleri ile benzerlik göstermekte olup yalnızca öğle arası saatleri farklılık gösterebilmektedir.

Hafta İçi Açılış Saati 09:00 – 12:30 / 13:30 – 17:00 Kapanış Saati olmaktadır.

Kuveyttürk Hafta Sonu Kapalı olup hizmet vermemektedir.

Kuveyttürk Çalışma Saatlerini sizlera aktarmış olduk.Kuveyttürk Çalışma Saatleri güncel olup olası bir durumda değişirse sitemizde ki yazımızda güncellenip sizlere sunulacaktır.Sizde bankalara veya bir firmanın şubelerine gitmeden önce sitemizden çalışma saatlerine bakabilir ve şubelere gittiğinizde sürprizlerle karşılaşmamış olursunuz.Diğer çalışma saatleri yazılarımızda görüşmek üzere.

 

Yorum Yapın

Kuveyttürk Çalışma Saatleri

Kuveyttürk Çalışma Saatleri