Metro Kargo Çalışma Saatleri


www.kactakapaniyor.com


Marketler, eczaneler, kurumlar kaçta kapanıyor? Merak mı ediyorsunuz? Öyleyse doğru yerdesiniz?. Kaçta Kapanıyor size her yerin kaçta kapandığını söylüyor!

Mehmetçik Vakfına Yardım Yapmak İçin

TSK Mehmetçik Vakfı
Türk Silahlı Kuvvetleri'nde yaptığı Vatan Hizmeti esnasında; öldürülen veya herhangi bir nedenle hayatını kaybeden Mehmetçik'lerin bakmakla yükümlü oldukları yakınları ile gazi ve engelli Mehmetçiklere yardım eden; Türk halkı, TSK mensupları ve yardımsever firmalar tarafından finanse edilen vakıftır.

Metro Turizm firmasının bir parçası olan Metro Kargo’da deneyimli kargo şirketleri arasında yer almaktadır.Metro Kargo çalışma saatlerinden bahsetmeden önce biraz Metro Kargo’yu tanıyalım.Metro Turizm’i bilmeyen yoktur.Yolcu taşımacılığı sektöründe öncü firmalar arasında yer alan ve uzun yıllardır bu sektörde hizmet vermekte olan Metro Turizm kargo sektörüne de adım atmıştır.Seyahat eden yolcularını memnun ettiği gibi kargo hizmetini de kullanan müşterilerini memnun etmeyi başaran Metro Kargo yenilikçi hizmetleriyle doğru adımlar atarak sektöre yerleşmeyi başarmıştır.Metro Kargo uzun yıllardır hizmet vermeye devam etmekte olup müşterilerinin memnuniyetini kazanmayı başarmıştır.Müşterilerin memnuniyetini kazanmasındaki asıl sebeplerden biri de kargoya verdiğiniz ürünlerin sağlıklı ve düzgün bir şekilde taşınmasını sağlamasıdır.Bu konuya çok önem veren Metro Kargo kaliteli hizmet vermeye devam etmektedir.Fiyat konusunda da müşterilerinin yüzünü güldüren Metro Kargo diğer kargo firmalarına nazaran daha uygun fiyatlarıyla hizmet vermektedir.Uygun fiyatla ürünlerin sahiplerine zamanında ulaşmasına büyük önem veren Metro Kargo bu alanda da oldukça iyidir.Gelişimine devam eden ve yeniliklerle sektörde hızla büyüyen Metro Kargo Türkiye’nin tüm bölgelerine yayılmayı da başarmış ve Türkiye’nin heryerinde mutlu müşteriler edinmiştir.Biraz da Metro Kargo’nun çalışma saatlerinden bahsedelim.

Metro Kargo sabah erkenden müşterilerin hizmet vermeyi amaçlamış ve haftasonları da cumartesi günleri hizmet vermektedir.

Hafta İçi Açılış Saati 08:00 / 18:00 Kapanış Saati olmaktadır.

Hafta Sonu Cumartesi 09:00 / 17:00 Kapanış Saati olmaktadır.

Metro Kargo Pazar günleri hizmet vermemekte olup kapalıdır.

Metro Kargo çalışma saatlerini sizlere anlaşılır bir şekilde bildirdik.Diğer kargo şirketlerinin de çalışma saatleri hakkında bilgi almak isterseniz kategoriler kısmından kargoyu seçerek bütün kargo firmalarının çalışma saatleri hakkında bilgi alabilirsiniz.Diğer yazılarımızda görüşmek üzere.

Yorum Yapın

Metro Kargo Çalışma Saatleri

Metro Kargo Çalışma Saatleri