Milli Kütüphane Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri


www.kactakapaniyor.com


Marketler, eczaneler, kurumlar kaçta kapanıyor? Merak mı ediyorsunuz? Öyleyse doğru yerdesiniz?. Kaçta Kapanıyor size her yerin kaçta kapandığını söylüyor!

Mehmetçik Vakfına Yardım Yapmak İçin

TSK Mehmetçik Vakfı
Türk Silahlı Kuvvetleri'nde yaptığı Vatan Hizmeti esnasında; öldürülen veya herhangi bir nedenle hayatını kaybeden Mehmetçik'lerin bakmakla yükümlü oldukları yakınları ile gazi ve engelli Mehmetçiklere yardım eden; Türk halkı, TSK mensupları ve yardımsever firmalar tarafından finanse edilen vakıftır.

Milli Kütüphane Çalışma Saatleri ve Mesai Saatlerini bu yazımızdan öğrenebilirsiniz.Milli Kütüphane Çalışma Saatleri ve Mesai Saatlerini sizlere aktarmadan önce Milli Kütüphane hakkında sizlere kısaca bilgi verelim.Milli Kütüphane 1946 senesinde hizmet vermeye başlamış olup ulusal kütüphaneler örnek alınarak kurulmuştur.Ankara’nın Çankaya ilçesinde bulunan Milli Kütüphane günde binlerce ziyaretçisini ağırlamaktadır.İçinde binlerce kitabın ve kitap dışı kaynakların bulunduğu Milli Kütüphane çok önem arzetmekte ve ziyaretçilerini oldukça tatmin etmektedir.Birçok çeşitli kitap ve tarihin eski yıllarına ait kitapların bulunduğu Milli Kütüphane oldukça tarih kokmaktadır.Hergün binlerce ziyaretçiyi ağırlayan Milli Kütüphaneye sizinde gitmenizi öneririz.Milli Kütüphane hakkında sizleri kısaca bilgilendirmiş olduk.Şimdi de Milli Kütüphane Çalışma Saatleri ve Mesai Saatlerini sizlere aktaralım.

Milli Kütüphane Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri diğer kamu kurumlarına göre farklı saatlerte açılıp farklı saatlerde kapanmaktadır.Diğer kamu kurumlarından ayrılan en önemli farkı ise haftasonuda açık olmasıdır.

Hafta İçi Açılış Saati 09:00 /  24:00 Kapanış Saati olmaktadır.

Hafta Sonu Açılış Saati 09:30 /  22:00 Kapanış Saati olmaktadır.

Milli Kütüphane Çalışma Saatlerini sizlere anlaşılır bir şekilde aktarmış olduk.Gördüğünüz gibi Milli Kütüphane haftaiçi geç saatlere kadar ziyaretçilerini ağırlamaktadır.Bu güzel ve önemli hizmetten sizde faydalanmadan önce burdaki saatleri dikkate almalısınız.Diğer kamu kurumlarının ve özel kurumların çalışma saatlerine sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.Farklı bir çalışma saatleri yazımızda görüşmek dileğiyle.

Yorum Yapın

Milli Kütüphane Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Milli Kütüphane Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri