Muhtarlık Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri


www.kactakapaniyor.com


Marketler, eczaneler, kurumlar kaçta kapanıyor? Merak mı ediyorsunuz? Öyleyse doğru yerdesiniz?. Kaçta Kapanıyor size her yerin kaçta kapandığını söylüyor!

Mehmetçik Vakfına Yardım Yapmak İçin

TSK Mehmetçik Vakfı
Türk Silahlı Kuvvetleri'nde yaptığı Vatan Hizmeti esnasında; öldürülen veya herhangi bir nedenle hayatını kaybeden Mehmetçik'lerin bakmakla yükümlü oldukları yakınları ile gazi ve engelli Mehmetçiklere yardım eden; Türk halkı, TSK mensupları ve yardımsever firmalar tarafından finanse edilen vakıftır.

Muhtarlık Çalışma Saatleri ve Mesai Saatlerini sizlere bu yazımızda aktaracağız.Muhtarlık Çalışma Saatleri ve Mesai Saatlerini sizlere aktarmadan önce Muhtarlık hakkında sizlere biraz bilgi verelim.Muhtarlık her mahallede ve köyde bulunan bir kamu kurumudur.Her muhtar kendi mahallesi ve köyüne hizmet verir.Muhtarlıktan çeşitli belgeler alabilir ve işlemlerinizi halledebilirsiniz.İşe girerken vb. istenen belgeleri muhtarlık aracılığıyla çıkartabilir ve işinizi halledebilirsiniz.Muhtarlık bu belgeler için sizden ücret talep etmektedir.Son zamanlarda e-devlet sayesinde Muhtarlıklara çok ihtiyaç olmamakla beraber 1-2 belge dışında neredeyse tümğ e-devlet üzerinden çıkartılabiliyor.Bu ücretleri vermek istemiyorsanız sizde Muhtarlık yerine e-devletten e-devlet şifreniz var ise belgeleri çıkartabilirsiniz.Muhtarlık hakkında sizlerei biraz olsun bilgilendirmeye çalıştık.Şimdi de Muhtarlık Çalışma Saatleri ve Mesai Saatlerini sizlere iletelim.

Muhtarlık Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri sabittir.Her Muhtarlık aynı saatte açılıp aynı saatte kapanır.

Hafta İçi Açılış Saati 09:00 /  17:00 Kapanış Saati olmaktadır.

Hafta Sonu Muhtarlıklar Kapalıdır.

Muhtarlık Çalışma Saatleri ve Mesai Saatlerini sizlere anlaşılır bir şekilde aktarmış olduk.Sizde muhtarlıklardan belge almadan önce bu yazımızı okuyup muhtarlıklara gittiğinizde sürprizlerle karşılaşmamış olursunuz.Diğer kamu kurumları ve özel kurumların çalışma saatlerini sitemiz üzerinden anlaşılır bir şekilde öğrenebilirsiniz.Farklı bir çalışma saatleri yazımızda görüşmek dileğiyle.

Yorum Yapın

Muhtarlık Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Muhtarlık Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri