Odea Bank Çalışma Saatleri


www.kactakapaniyor.com


Marketler, eczaneler, kurumlar kaçta kapanıyor? Merak mı ediyorsunuz? Öyleyse doğru yerdesiniz?. Kaçta Kapanıyor size her yerin kaçta kapandığını söylüyor!

Mehmetçik Vakfına Yardım Yapmak İçin

TSK Mehmetçik Vakfı
Türk Silahlı Kuvvetleri'nde yaptığı Vatan Hizmeti esnasında; öldürülen veya herhangi bir nedenle hayatını kaybeden Mehmetçik'lerin bakmakla yükümlü oldukları yakınları ile gazi ve engelli Mehmetçiklere yardım eden; Türk halkı, TSK mensupları ve yardımsever firmalar tarafından finanse edilen vakıftır.

Odea Bank Çalışma Saatlerini bu yazımızda sizler aktaracağız.Odea Bank Çalışma Saatlerini aktarmadan önce Odeabank hakkında sizi biraz bilgilendirelim.2012 yılında ülkemizde faaliyetlerine başlayan Odeabank kısa geçmişine rağmen gelişimini kısa sürede gerçekleştirmiş ve şubelerinin sayısını hergün arttırarak büyük bir banka olma yolunda emin adımlar atmıştır.Yeni bir banka olmasına rağmen hızla büyüyen Odeabank müşterilerine kaliteli hizmet sunarak onları memnun etmektedir.Bankacılık işlemlerinizi rahatlıkla Odeabank şubelerinden halledebilir ve güleryüzlü personellerin size olan ilgisini görebilirsiniz.İlgili personelleri ile sizin her sorunuza cevap bularak sizi özel bir müşteri gibi hissetirmektedir.Bu kaliteli hizmeti veren nadir bankalardan biri olan Odeabank günden güne hizmetlerini genişletmekte ve yenilikçi hizmetler vermeye başlamaktadır.Türkiye’nin birçok noktasında şubesi bulunan Odeabank müşterilerine haftaiçi sorunsuzca hizmet vermeye devam etmektedir.Odea Bank Çalışma Saatlerinden bahsetmeden önce Odebank hakkında bahsetmiş olduk.Şimdi Odea Bank Çalışma Saatlerini sizlere aktaralım.Odea Bank Çalışma Saatleri aşağıda güncel olarak yer almaktadır.

OdeaBank Çalışma Saatleri diğer bankalarla benzerlik gösterip yalnızca öğle arası saatleri farklılık gösterebilmektedir.

Hafta İçi Açılış Saati 09:00 – 12:30 / 13:30 – 17:00 Kapanış Saati olmaktadır.

OdeaBank Hafta Sonu Kapalı olup hizmet vermemektedir.

OdeaBank Çalışma Saatlerini ve banka hakkındaki bilgileri sizlere iletmiş olduk.Yukarıda belirttiğimiz OdeaBank Çalışma Saatleri güncel olup olası bir durumda bankanın çalışma saatleri değişirse bizde bu yazımızı güncelleyeceğiz.Diğer banka ve kuruluşların çalışma saatlerini öğrenmek isterseniz sitemizdeki diğer yazılara gözatabilirsiniz.Birsonraki çalışma saatleri yazımızda görüşmek dileğiyle.

Yorum Yapın

Odea Bank Çalışma Saatleri

Odea Bank Çalışma Saatleri