PTT Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri


www.kactakapaniyor.com


Marketler, eczaneler, kurumlar kaçta kapanıyor? Merak mı ediyorsunuz? Öyleyse doğru yerdesiniz?. Kaçta Kapanıyor size her yerin kaçta kapandığını söylüyor!

Mehmetçik Vakfına Yardım Yapmak İçin

TSK Mehmetçik Vakfı
Türk Silahlı Kuvvetleri'nde yaptığı Vatan Hizmeti esnasında; öldürülen veya herhangi bir nedenle hayatını kaybeden Mehmetçik'lerin bakmakla yükümlü oldukları yakınları ile gazi ve engelli Mehmetçiklere yardım eden; Türk halkı, TSK mensupları ve yardımsever firmalar tarafından finanse edilen vakıftır.

PTT Çalışma Saatleri ve Mesai Saatlerini bu yazımızda sizlere iletmiş olacağız.PTT Çalışma Saatleri ve Mesai Saatlerini sizlere iletmeden önce PTT hakkında sizleri biraz bilgilendirelim.Posta ve Telgraf Teşkilatı Genel Müdürlüğü yani kısa adıyla PTT ülkemizdeki en önemli kamu kurumlarından biridir.Birçok işlemi kolayca ve uygun fiyatla halledebildiğimiz PTT en yoğun ve kalabalık olan kamu kurumları arasında yer almaktadır.Para gönderme alma fatura yatırma ve kargo gibi çeşitli işlemleri PTT  sayesinde kolayca halledebiliyoruz.Her mahallede en az birtane bulunan PTT yaygın şubeleriyle herkese yakın bir konumda olan önemli bir kamu kurumudur.Oldukça yoğun olan PTT ye sabah erken saatlerde giderek bu yoğunluktan az da olsa kurtulabilirsiniz.Sıra beklemekten az da olsa kurtulur işlemlerinizi daha kısa sürede halledebilirsiniz.E devlet şifresi de alabileceğiniz PTT haftaiçi hergün sorunsuz bir şekilde  hizmet vermektedir.PTT hakkında sizleri biraz bilgilendirmiş olduk.Şimdi de PTT Çalışma Saatleri ve Mesai Saatlerini sizlere aktaralım.

PTT Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri diğer kamu kurumları ile benzer saatlerde açılıp benzer saatlerde kapanmaktadır.Ancak biz yinede sizlere gideceğiniz kamu kurumunun çalışma ve mesai saatlerine sitemiz üzerinden bakmanızı tavsiye ederiz.Böylece olası sürprizlerinde önüne geçerek o saatlerde işlemlerinizi halledebilirsiniz.

Hafta İçi Açılış Saati 08:30 /  17:00 Kapanış Saati olmaktadır.

Hafta Sonu PTT Kapalıdır.

PTT Çalışma Saatleri ve Mesai Saatlerini sizlere anlaşılır bir şekilde iletmiş olduk.Diğer kamu kurumlarının ve özel kurumların çalışma ve mesai saatlerine sitemiz üzerinden kolayca ulaşabilir ve bu saatlere göre hareket edebilirsiniz.Güncel saatlerin bulunduğu yazılarımızdaki çalışma ve mesai saatleri olası durumlarda kurumun saatleri değiştiğinde güncellenmektedir.Farklı bir çalışma saatleri yazımızda görüşmek dileğiyle.

Yorum Yapın

PTT Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

PTT Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri