Ptt Kargo Çalışma Saatleri


www.kactakapaniyor.com


Marketler, eczaneler, kurumlar kaçta kapanıyor? Merak mı ediyorsunuz? Öyleyse doğru yerdesiniz?. Kaçta Kapanıyor size her yerin kaçta kapandığını söylüyor!

Mehmetçik Vakfına Yardım Yapmak İçin

TSK Mehmetçik Vakfı
Türk Silahlı Kuvvetleri'nde yaptığı Vatan Hizmeti esnasında; öldürülen veya herhangi bir nedenle hayatını kaybeden Mehmetçik'lerin bakmakla yükümlü oldukları yakınları ile gazi ve engelli Mehmetçiklere yardım eden; Türk halkı, TSK mensupları ve yardımsever firmalar tarafından finanse edilen vakıftır.

Açılımı “Posta ve Telgraf Teşkilatı” olan kuruluşun yani Ptt Kargo Çalışma Saatlerini sizlere bu yazımızda aktaracağız.Birçok konuda işlerimizi halletmemize yardımcı olan Ptt uygun fiyatıyla da ön plana çıkmaktadır.Örnek verecek olursak,su,elektrik faturaları,e-devlet şifresi almak gibi birçok işimizi ptt sayesinde halledebiliyoruz.Bu güzel hizmetleri olan ve bu güzel hizmetleri de bizlere ucuz fiyatlara sunan Ptt,kargo hizmeti de vermeye devam etmektedir.Diğer işlemleri gibi uygun fiyata ve kaliteli bir şekilde Ptt Kargodan da işlemlerimizi halledebiliyoruz.Her noktada şubesi olan Ptt müşterilerine kesintisiz ve sorunsuz hizmet vermektedir.Kargo işlemlerinizi de gönül rahatlığıyla Ptt ile halledebilirsiniz.Birçok şirketle anlaşması da bulunan Ptt Kargo ile illaki karşılaşmışsınızdır.Ptt kargo müşterilerine daima sorunsuz ve kaliteli hizmet vermeyi amaçlamaktadır.Diğer işlemlere önem verdiği gibi kargo işlemlerine de önem vermekte ve sorunsuz bir şekilde kargolama işlemlerinizi halledebilmektedir.Bu önemli kuruluşun çalışma saatlerini artık sizlere aktaralım.İşte Ptt Kargo Çalışma Saatleri

Ptt Kargo Çalışma Saatleri diğer kargo firmalarına göre farklılık göstermektedir.Bunun sebebi ise Ptt’nin sadece kargo işlemlerini değil farklı işlemleri de yürütmesidir.Ptt Kargo Çalışma Saatleri aşağıda belirttiğimiz gibidir.

Hafta İçi Açılış Saati 08:30 – 12:30 // 13:30 – 16:30 Kapanış Saati olmaktadır.

 Ptt Kargo Haftasonları kapalıdır.
Haftasonları en azından cumartesi günleri açık olsaydı dediğinizi duyar gibiyim.Ancak maalesef durum böyle.Ptt Kargo Çalışma Saatlerini sizlere aktarmış olduk.Diğer kuruluş ve firmaların çalışma saatlerini öğrenmek için takipte kalın.

Yorum Yapın

Ptt Kargo Çalışma Saatleri

Ptt Kargo Çalışma Saatleri