Sağlık Ocağı (Aile Sağlık Merkezi) Çalışma ve Mesai Saatleri


www.kactakapaniyor.com


Marketler, eczaneler, kurumlar kaçta kapanıyor? Merak mı ediyorsunuz? Öyleyse doğru yerdesiniz?. Kaçta Kapanıyor size her yerin kaçta kapandığını söylüyor!

Mehmetçik Vakfına Yardım Yapmak İçin

TSK Mehmetçik Vakfı
Türk Silahlı Kuvvetleri'nde yaptığı Vatan Hizmeti esnasında; öldürülen veya herhangi bir nedenle hayatını kaybeden Mehmetçik'lerin bakmakla yükümlü oldukları yakınları ile gazi ve engelli Mehmetçiklere yardım eden; Türk halkı, TSK mensupları ve yardımsever firmalar tarafından finanse edilen vakıftır.

Sağlık Ocağı (Aile Sağlık Merkezi) Çalışma ve Mesai Saatlerini bu yazımızda sizlere ileteceğiz.Sağlık Ocağı (Aile Sağlık Merkezi) Çalışma ve Mesai Saatlerini sizlere iletmeden önce Sağlık Ocağı (Aile Sağlık Merkezi) hakkında biraz sizleri bilgilendirmek isteriz.Sağlık Ocağı (Aile Sağlık Merkezi) her mahallede bulunmakta ve bölgedeki insanların sağlık sorunlarıyla ilgili problemleri çözmektedir.Yeni geçilen sistemde her ailenin belirli bir hekimi bulunmakta ve Sağlık Ocağı (Aile Sağlık Merkezi) na gittiğinizde o hekime muayene olmaktasınız.Bu sistemle birlikte kimse kafasına göre doktor seçemeyecek ve her doktora eşit hasta paylaşımı olacaktır.Başka bir sistemde aile hekiminizin yazdığı reçeteyle ilgili olmuştur.Bu sistemde doktor online olarak reçete hazırlayacak ve hazırladığı reçetenin kodunu size verecektir.Sizde bu reçete koduyla eczaneden ilaçlarınızı temin edebileceksiniz.Bu sistem sayesinde olası hataların önüne geçilmiş oldu.Sağlık Ocağı (Aile Sağlık Merkezi) hakkında sizleri biraz olsun bilgilendirmeye çalıştık.Şimdi de sizlere Sağlık Ocağı (Aile Sağlık Merkezi) Çalışma ve Mesai Saatlerini iletelim.

Sağlık Ocağı (Aile Sağlık Merkezi) Çalışma ve Mesai Saatleri diğer kamu kurumları ile benzer saatlerde açılıp benzer saatlerde kapanmaktadır.Ancak Sağlık Ocağı (Aile Sağlık Merkezi) nın bazı özel durumları olabilmektedir.Örneğin bir aile hekimi başka bir yerde de hekimlik görevini yürütüyor olabilir ve hafta içi hergün Sağlık Ocağı (Aile Sağlık Merkezi)nda bulunmayabiliyor.Bu gibi detaylar Sağlık Ocağı (Aile Sağlık Merkezi)ndan öğrenebilir ve olası bir sürprizle karşılaşmamış olursunuz.

Hafta İçi Açılış Saati 08:00 /  17:30 Kapanış Saati olmaktadır.

Hafta Sonu Sağlık Ocağı (Aile Sağlık Merkezi) Kapalıdır.

Sağlık Ocağı (Aile Sağlık Merkezi) Çalışma ve Mesai Saatlerini anlaşılır bir şekilde sizlere aktarmış olduk.Farklı kamu kurumları ve özel kurumların çalışma saatlerini sitemiz üzerinden kolaylıkla öğrenebilir ve bu saatlere göre işlemlerinizi halledebilirsiniz.Farklı bir çalışma saatleri yazımızda görüşmek üzere.

Yorum Yapın

Sağlık Ocağı (Aile Sağlık Merkezi) Çalışma ve Mesai Saatleri

Sağlık Ocağı (Aile Sağlık Merkezi) Çalışma ve Mesai Saatleri