Samsun SASKİ Çalışma ve Mesai Saatleri


www.kactakapaniyor.com


Marketler, eczaneler, kurumlar kaçta kapanıyor? Merak mı ediyorsunuz? Öyleyse doğru yerdesiniz?. Kaçta Kapanıyor size her yerin kaçta kapandığını söylüyor!

Mehmetçik Vakfına Yardım Yapmak İçin

TSK Mehmetçik Vakfı
Türk Silahlı Kuvvetleri'nde yaptığı Vatan Hizmeti esnasında; öldürülen veya herhangi bir nedenle hayatını kaybeden Mehmetçik'lerin bakmakla yükümlü oldukları yakınları ile gazi ve engelli Mehmetçiklere yardım eden; Türk halkı, TSK mensupları ve yardımsever firmalar tarafından finanse edilen vakıftır.

Samsun SASKİ Çalışma ve Mesai Saatlerini bu yazımızda sizlere ileteceğiz.Samsun SASKİ Çalışma ve Mesai Saatlerini sizlere iletmeden önce Samsun SASKİ hakkında sizleri biraz bilgilendirelim.Samsun SASKİ 1995 yılında hizmetlerine başlamıştır.Gözde illerimizden biri olan Samsun halkının temiz su ihtiyaçlarını karşılayan Samsun SASKİ sorunsuz bir şekilde günümüzde de Samsun halkının temiz su ihtiyacını karşılamaktadır.Samsun halkının memnun olduğu ve hizmetlerin aksamadığı Samsun SASKİ büyü bir özveri ile çalışmakta ve yöneticileri tarafından disiplinle yönetilmektedir.Samsunun birçok ilçesine sorunsuz bir şekilde hizmet veren Samsun SASKİ  modern hizmet anlayışıyla olası sorunları çabucak çözerek Samsun halkını mağdur etmemektedir.Oluşan problemlere anında müdahele eden ve su kesintisini en aza indiren Samsun SASKİ Samsun halkının beğenisini toplamayı başarmıştır.Samsun SASKİ  ve hizmetleri hakkında sizleri bilgilendirmiş olduk.Şimdi ise Samsun SASKİ Çalışma ve Mesai Saatlerini sizlerle paylaşalım.Samsun SASKİ Çalışma ve Mesai Saatleri güncel çalışma saatleri olup aşağıda yer almaktadır.

Samsun SASKİ Çalışma ve Mesai Saatleri diğer devlet kurumlarının çalışma saatiyle aynıdır.Bazı kurumlar farklılık gösterebilmektedir.

Hafta İçi Açılış Saati 08:00 – 12:00 / 13:00 – 17:00 Kapanış Saati olmaktadır.

Samsun SASKİ Hafta Sonu Kapalı olup hizmet vermemektedir.

Samsun SASKİ Çalışma ve Mesai Saatlerini sizlere anlaşılır bir şekilde aktarmış olduk.Diğer devlet kurumlarının ve özel kuruluşların çalışma saatlerini sitemiz üzerinden öğrenebilirsiniz.Farklı bir çalışma saatleri yazımızda görüşmek dileğiyle.

Yorum Yapın

Samsun SASKİ Çalışma ve Mesai Saatleri

Samsun SASKİ Çalışma ve Mesai Saatleri