SGK Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri


www.kactakapaniyor.com


Marketler, eczaneler, kurumlar kaçta kapanıyor? Merak mı ediyorsunuz? Öyleyse doğru yerdesiniz?. Kaçta Kapanıyor size her yerin kaçta kapandığını söylüyor!

Mehmetçik Vakfına Yardım Yapmak İçin

TSK Mehmetçik Vakfı
Türk Silahlı Kuvvetleri'nde yaptığı Vatan Hizmeti esnasında; öldürülen veya herhangi bir nedenle hayatını kaybeden Mehmetçik'lerin bakmakla yükümlü oldukları yakınları ile gazi ve engelli Mehmetçiklere yardım eden; Türk halkı, TSK mensupları ve yardımsever firmalar tarafından finanse edilen vakıftır.

SGK Çalışma Saatleri ve Mesai Saatlerini bu yazımızda sizlere ileteceğiz.SGK Çalışma Saatleri ve Mesai Saatlerini sizlere iletmeden önce SGK hakkında sizleri biraz bilgilendirmek istedik.SGK Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığına bağlı olarak kurulmuştur.İnsanların başkalarına muhtaç kalmadan güvenli bir şekilde yaşayabilmeleri amacıyla kurulmuş olan SGK Bağkur,SSK ve Emekli Sandığı kurumlarının devredilmesi ile hizmete başlamıştır.SGK ya giderek sigorta işlemlerinizi kolaylıkla halledebilirsiniz.SGK ya gidecekseniz size tavsiyemiz sabah saatlerini tercih etmenizdir.Diğer saatlere göre daha az yoğun olan sabah saatlerinde işlemlerinizi daha kolay ve daha az sıra bekleyerek halledebilirsiniz.SGK hakkında sizleri biraz bilgilendirmiş olduk.Şimdi de SGK Çalışma Saatleri ve Mesai Saatlerini sizlere iletelim.

SGK Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri diğer kamu kurumlarına benzer saatlerde açılıp benzer saatlerde kapanmaktadaır.Ancak sizler yinede gideceğiniz kamu kurumunun çalışma ve mesai saatine sitemizde bulunan yazılardan bakın.Olası bir sürprizle karşılaşmamak için bu uyarımızı dikkate almalısınız.

Hafta İçi Açılış Saati 08:00 /  17:00 Kapanış Saati olmaktadır.

Hafta Sonu SGK Kapalıdır.

SGK Çalışma Saatleri ve Mesai Saatlerini sizlere anlaşılır bir şekilde iletmeye çalıştık.Umarız faydası olmuştur.Sitemiz üzerinden diğer kamu kurumları ve özel kurumların çalışma, mesai saatlerini öğrenebilirsiniz.Farklı bir çalışma saatleri yazımızda görüşmek üzere.

Yorum Yapın

SGK Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

SGK Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri