TEB Bankası Çalışma Saatleri


www.kactakapaniyor.com


Marketler, eczaneler, kurumlar kaçta kapanıyor? Merak mı ediyorsunuz? Öyleyse doğru yerdesiniz?. Kaçta Kapanıyor size her yerin kaçta kapandığını söylüyor!

Mehmetçik Vakfına Yardım Yapmak İçin

TSK Mehmetçik Vakfı
Türk Silahlı Kuvvetleri'nde yaptığı Vatan Hizmeti esnasında; öldürülen veya herhangi bir nedenle hayatını kaybeden Mehmetçik'lerin bakmakla yükümlü oldukları yakınları ile gazi ve engelli Mehmetçiklere yardım eden; Türk halkı, TSK mensupları ve yardımsever firmalar tarafından finanse edilen vakıftır.

TEB Bankası Çalışma Saatlerini bu yazımızı okuyarak öğrenebilirsiniz.TEB Bankası Çalışma Saatlerinden bahsetmeden önce TEB Bankasının hizmetlerinden biraz bahsetmek istedik.TEB 1927 yılında ülkemizde hizmetlerine başlamıştır.Günden güne büyüyen ve şubeler açmaya devam eden TEB müşterilerinin yüzünü güldürmeye devam etmektedir.Birçok müşterisi olan TEB müşterilerine yeni hizmetler sunmayı ve sunduğu hizmetlerin kalitesini arttırmayı amaçlamaktadır.Sosyal sorumluluk yönünde de birçok başarıya imza atmış olan TEB herkesin taktirini toplamayı başarmıştır.Türkiye’nin her noktasında şubesi olan ve hergeçen gün şube sayısı artmakta olan TEB moden bankacılıkta sınır tanımamaktadır.Yenilikçi,kaliteli hizmet anlayışıyla müşterilerini adeta kendine bağlamaktadır.Bankalardaki personelleri oldukça güleryüzlü kaliteli hizmet vermektedir.Oldukça ilgili olan personelleri de müşterilerle iyi anlaşarak hizmetleri anlaşılır bir şekilde anlatmaktadır.Hertürlü hesap açma,kredi çekme ve kredi kartı işlemlerinizi halledebileceğiniz TEB müşterilerinin herzaman yanında olmaktadır.TEB hakkında biraz bilgi sahibi olmuş olduk.Birazda TEB Bankası Çalışma Saatlerinden bahsedelim.

TEB Bankası Çalışma Saatleri diğer bankalar gibi haftaiçi müşterilerinin hizmetinde olup haftasonları maalesef kapalıdır.

Hafta İçi Açılış Saati 09:00 – 12:30 / 13:30 – 17:00 Kapanış Saati olmaktadır.

TEB Hafta Sonu Kapalı olup hizmet vermemektedir.

TEB Bankası Çalışma Saatlerini sizlere iletmiş olduk.Bankacılık işlemleri hepimizin neredeyse hergün yaptığı işlemler arasında yer almaktadır.Bu yüzden sizde bankalara gitmeden önce sitemizde ki bankalar kategorisinden hangi bankanın ne zaman açık ne zaman kapalı olduğuna bakmamalısınız.Sizlerin mağdur olmaması için elimizden geleni yapıyor ve bütün sektördeki firmaların çalışma saatleriniz sizlere bildirmeyi amaçlıyoruz.Bir sonraki yazımızda görüşmek üzere.

Yorum Yapın

TEB Bankası Çalışma Saatleri

TEB Bankası Çalışma Saatleri