TEDAŞ Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri


www.kactakapaniyor.com


Marketler, eczaneler, kurumlar kaçta kapanıyor? Merak mı ediyorsunuz? Öyleyse doğru yerdesiniz?. Kaçta Kapanıyor size her yerin kaçta kapandığını söylüyor!

Mehmetçik Vakfına Yardım Yapmak İçin

TSK Mehmetçik Vakfı
Türk Silahlı Kuvvetleri'nde yaptığı Vatan Hizmeti esnasında; öldürülen veya herhangi bir nedenle hayatını kaybeden Mehmetçik'lerin bakmakla yükümlü oldukları yakınları ile gazi ve engelli Mehmetçiklere yardım eden; Türk halkı, TSK mensupları ve yardımsever firmalar tarafından finanse edilen vakıftır.

TEDAŞ Çalışma Saatleri ve Mesai Saatlerini bu yazımızda sizlere aktaracağız.TEDAŞ Çalışma Saatleri ve Mesai Saatlerini sizlere aktarmadan önce TEDAŞ hakkında sizleri biraz bilgilendirelim.TEDAŞ 1970 yılında kurulmuş olup Türkiye’de elektrik enerjisinin dağıtım ve perakend satışından sorumludur.TEDAŞ’ın merkezi Ankarada bulunmaktadır.Ülkemizde 21 farklı dağıtım bölgesi bulunmakta ve bu bölgelerin enerji ihtiyacı TEDAŞ tarafından verilmektedir.TEDAŞ bu bölgelerdeki dağıtım yapan diğer kurumların denetimini de gerçekleştirmektedir.Bu 21 farklı bölgede işleyişin sorunsuz bir şekilde yürütülebilmesi için de bu denetimler oldukça gereklidir.TEDAŞ hakkında sizleri biraz bilgilendirmiş olduk.Şimdi de TEDAŞ Çalışma Saatleri ve Mesai Saatlerini sizlere iletelim.

TEDAŞ Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri diğer kamu kurumlarına benzer saatlerde açılıp kapanmaktadır.Ancak sizler yinede gideceğiniz kamu kurumunun çalışma saatlerine sitemiz üzerinden bakmayı ihmal etmeyin.

Hafta İçi Açılış Saati 08:00 /  17:00 Kapanış Saati olmaktadır.

Hafta Sonu TEDAŞ Kapalıdır.

TEDAŞ Çalışma Saatleri ve Mesai Saatlerini sizlere anlaşılır bir şekilde iletmiş olduk.Sitemiz üzerinden diğer kamu kurumlar ve özel kurumların çalışma ve mesai saatlerini öğrenebilirsiniz.Kategoriler sekmesinden kolaylıkla istediğiniz sektörden kurumları bulabilir ve çalışma saatlerine kısa sürede göz atabilirsiniz.Sitemizde bulunan saatler güncel çalışma saatleri olup olası bir durumda değişmesi halinde sitemizde de güncellenecektir.Farklı bir çalışma saatleri yazımızda görüşmek üzere.

Yorum Yapın

TEDAŞ Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

TEDAŞ Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri