Tnt Kargo Çalışma Saatleri


www.kactakapaniyor.com


Marketler, eczaneler, kurumlar kaçta kapanıyor? Merak mı ediyorsunuz? Öyleyse doğru yerdesiniz?. Kaçta Kapanıyor size her yerin kaçta kapandığını söylüyor!

Mehmetçik Vakfına Yardım Yapmak İçin

TSK Mehmetçik Vakfı
Türk Silahlı Kuvvetleri'nde yaptığı Vatan Hizmeti esnasında; öldürülen veya herhangi bir nedenle hayatını kaybeden Mehmetçik'lerin bakmakla yükümlü oldukları yakınları ile gazi ve engelli Mehmetçiklere yardım eden; Türk halkı, TSK mensupları ve yardımsever firmalar tarafından finanse edilen vakıftır.

Yeniden köklü bir kargo firması hakkında sizi bilgilendirmek için buradayız.Tnt Kargo Çalışma Saatlerini ve şirket hakkındaki bilgileri bu yazımızda bulabilirsiniz.Tnt Kargo müşterilerin memnuniyetine oldukça önem vermekte olup birçok mutlu müşteriye sahiptir.Her türlü kargonuzu büyük bir titizlikte taşımakta olup vaktinde adrese ulaştırmaktadır.Hızlı gönderim hizmeti birçok müşteriyi memnun etmekte ve bu sayede müşterilerine yeni müşterilet eklemektedir.Ülkemizin önemli kuruluşlardan olan Tnt Kargo birçok bölgeye hizmet vermektedir.Geniş kara yolu ağıyla her adrese en kısa sürede ulaşıp müşterilerine kaliteli hizmet vermektedir.Toplam 38 şubesiyle ve güleryüzlü şube personelleriyle sizlere en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlamakta olan Tnt Kargonun şube sayısı da ilerleyen zaman da şüphesiz artacaktır.Örnek hizmet anlayışıyla fark yaratmaya devam etmekte olan Tnt Kargo bu anlayışı sürdürerek kalitesini hergeçen gün arttırmaktadır.Tnt Kargo hakkında biraz bilgi edinmiş olduk.Şimdi ise Tnt Kargo Çalışma Saatleri hakkında biraz bilgi edinelim.

Tnt Kargo Çalışma Saatleri de diğer kargo firmalarına benzer saatler de hizmet vermekte olup haftaiçi kesintisiz kaliteli hizmet verirken bu hizmetine haftasonu cumartesi de dahildir.Tnt Kargo Çalışma Saatleri aşağıda yer almaktadır.

Hafta İçi Açılış Saati 08:00 / 18:00 Kapanış Saati olmaktadır.

Hafta Sonu Cumartesi 09:00 / 17:00 Kapanış Saati olmaktadır.

Tnt Kargo Pazar günleri hizmet vermemekte olup kapalıdır.

Tnt Kargo Çalışma Saatleri hakkında ve şirketin verdiği hizmet kalitesi hakkında sizleri bilgilendirmeye çalıştık.Umarız yazımız işinizi görmüş ve faydalı olmuştur.Diğer kargo şirketlerine kargolar kategorisinden ulaşabilir dilerseniz o kargo firmalarından birini de tercih edebilirsiniz.Birsonraki yazımızda görüşmek dileğiyle.

 

Yorum Yapın

Tnt Kargo Çalışma Saatleri

Tnt Kargo Çalışma Saatleri