Türk Telekom Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri


www.kactakapaniyor.com


Marketler, eczaneler, kurumlar kaçta kapanıyor? Merak mı ediyorsunuz? Öyleyse doğru yerdesiniz?. Kaçta Kapanıyor size her yerin kaçta kapandığını söylüyor!

Mehmetçik Vakfına Yardım Yapmak İçin

TSK Mehmetçik Vakfı
Türk Silahlı Kuvvetleri'nde yaptığı Vatan Hizmeti esnasında; öldürülen veya herhangi bir nedenle hayatını kaybeden Mehmetçik'lerin bakmakla yükümlü oldukları yakınları ile gazi ve engelli Mehmetçiklere yardım eden; Türk halkı, TSK mensupları ve yardımsever firmalar tarafından finanse edilen vakıftır.

Türk Telekom Çalışma Saatleri ve Mesai Saatlerini bu yazımızda sizlere aktaracağız.Türk Telekom Çalışma Saatleri ve Mesai Saatlerini sizlere aktarmadan önce  Türk Telekom hakkında sizleri biraz bilgilendirelim.PTT den ayrılarak 1995 yılında kurulan Türk Telekom çatısı altında bulundurduğu dev markalarla yoluna devam etmektedir.Bu markaları geçtiğimiz günlerde çatısı altına toplayarak gücüne güç katan Türk Telekom oldukça başarılı bir grafik sergilemektedir.Bu markalardan biri TTNET diğeride Avea dır.Böylece hem milyonlarca müşteriye internet sağlamakta hemde milyonlarca müşteriye operatörlük hizmeti verebilmektedir.Bu hizmetlerini hergeçen gün yeni kampanyalarla geliştiren ve duyuran Türk Telekom yoluna emin ve sağlam adımlarla devam etmektedir.Hem uygun fiyatıyla hemde kalitesiyle müşterilerini oldukça memnun eden Türk Telekom yenilikçi ve modern yönetim anlayışıyla gittikçe gelişmektedir.Sektörde adını duyurmuş ve saygın firmalardan biri olan Türk Telekom milyonlarca insana hizmet vermektedir.Türk Telekom ve hizmetleri hakkında sizleri az da olsa bilgilendirmiş olduk.Şİmdi de sizlere Türk Telekom Çalışma Saatleri ve Mesai Saatlerini aktaralım.

Türk Telekom Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri güncel olup aşağıda yer almaktadır.Çalışma ve mesai saatlerinin olası bir durumda değişmesi halinde sitemizde bulunan bu yazıda güncellenecektir.

Hafta İçi Açılış Saati 08:00 /  18:00 Kapanış Saati olmaktadır.

Hafta Sonu Türk Telekom Kapalıdır.

Türk Telekom Çalışma Saatleri ve Mesai Saatlerini sizlere anlaşılır bir şekilde anlatmış olduk.Sitemiz üzerinden diğer kamu kurumları ve özel kurumların çalışma mesai saatlerini öğrenebilir ve işlemlerinizi bu saatlere göre halledebilirsiniz.Farklı bir çalışma saatleri yazımızda görüşmek dileğiyle.

Yorum Yapın

Türk Telekom Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Türk Telekom Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri