Tüvtürk Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri


www.kactakapaniyor.com


Marketler, eczaneler, kurumlar kaçta kapanıyor? Merak mı ediyorsunuz? Öyleyse doğru yerdesiniz?. Kaçta Kapanıyor size her yerin kaçta kapandığını söylüyor!

Mehmetçik Vakfına Yardım Yapmak İçin

TSK Mehmetçik Vakfı
Türk Silahlı Kuvvetleri'nde yaptığı Vatan Hizmeti esnasında; öldürülen veya herhangi bir nedenle hayatını kaybeden Mehmetçik'lerin bakmakla yükümlü oldukları yakınları ile gazi ve engelli Mehmetçiklere yardım eden; Türk halkı, TSK mensupları ve yardımsever firmalar tarafından finanse edilen vakıftır.

Tüvtürk Çalışma Saatleri ve Mesai Saatlerini bu yazımızda sizlere aktaracağız.Tüvtürk Çalışma Saatleri ve Mesai Saatlerini sizlere aktarmadan önce Tüvtürk hakkında sizleri biraz bilgilendirmek istedik.Tüvtürk araç muayene hizmeti vermektedir.Binlerce çalışanı ve istasyonuyla sorunsuz bir şekilde araçları muayene eden Tüvtürk bu anlamda önemli gelişmelere imza atmıştır.Teknolojinin de gelişmesiyle sistemini geliştiren Tüvtürk hızlı ve düzenli bir şekilde muayene işlemlerini tamamlamaktadır.Ticari araçlar yılda 1 kere binek araçlar da 2 yılda bir muayene olmak zorundadır.Aracınızı muayene ettirmek için Tüvtürk ün web sitesinden randevu alabilirsiniz.Gideceğiz istasyonu ve saatini seçerek randevuyu kolay bir şekilde alabilirsiniz.Bu sistem üzerinden aracınıza ait borç olup olmadığı da gözükmektedir eğer borç gözüküyorsa bu borcu ödeyip muayeneye öyle gitmeniz gerekiyor.Eğer aracınızı muayene ettirip bir kusur bulunduğunda muayene tekrarı isteniyorsa 1 ay içerisinde tekrar randevu tekrarı olarak randevunuzu almalı ve Tüvtürk istasyonlarına gitmelisiniz.Tüvtürk  hakkında sizleri biraz bilgilendirmiş olduk.Şimdi de Tüvtürk Çalışma Saatleri ve Mesai Saatlerini sizlere iletelim.

Hafta İçi ve Cumartesi Açılış Saati 08:00 /  17:00 Kapanış Saati olmaktadır.

Hafta Sonu Pazar günleri Tüvtürk Kapalıdır.

Tüvtürk Çalışma Saatleri ve Mesai Saatlerini sizlere anlaşılır bir şekilde iletmiş olduk.Diğer kamu kurumları ve özel kurumların çalışma ve mesai saatlerine sitemiz üzerinden güncel olarak ulaşabilirsiniz.Farklı bir çalışma saatleri yazımızda görüşmek dileğiyle.

Yorum Yapın

Tüvtürk Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Tüvtürk Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri