Valilik Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri


www.kactakapaniyor.com


Marketler, eczaneler, kurumlar kaçta kapanıyor? Merak mı ediyorsunuz? Öyleyse doğru yerdesiniz?. Kaçta Kapanıyor size her yerin kaçta kapandığını söylüyor!

Mehmetçik Vakfına Yardım Yapmak İçin

TSK Mehmetçik Vakfı
Türk Silahlı Kuvvetleri'nde yaptığı Vatan Hizmeti esnasında; öldürülen veya herhangi bir nedenle hayatını kaybeden Mehmetçik'lerin bakmakla yükümlü oldukları yakınları ile gazi ve engelli Mehmetçiklere yardım eden; Türk halkı, TSK mensupları ve yardımsever firmalar tarafından finanse edilen vakıftır.

Valilik Çalışma Saatleri ve Mesai Saatlerini bu yazımızda sizlere aktaracağız.Valilik Çalışma Saatleri ve Mesai Saatlerini sizlere aktarmadan önce Valilik hakkında sizleri biraz bilgilendirelim.Valilik hükümetin illerdeki en yetkili makamıdır.Her ilde bir vali bulunur ve bu valilerin görev yaptığı yerlere Valilik denir.Valiliklerde diğer kurumlara göre daha az sayıda işlem yapılmaktadır bu yüzden çok işiniz düşmeyebilir.Bu işlemlerden birkaçı şöyledir yardım talep etme,dilekçe yazma,şikayet,istek ve öneri gibi sosyal anlamdaki sorunları Valiliklere iletebilir ve çözüm bulunmasını isteyebilirsiniz.Valiliklerde az sayıda işlem yapıldığından diğer kurumlara göre yoğun olmamakla birlikte az sayıda ziyaretçisi bulunmaktadır.Valilik hakkında sizleri biraz bilgilendirmiş olduk.Şimdi de Valilik Çalışma Saatleri ve Mesai Saatlerini sizlere aktaralım.

Valilik Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri diğer kamu kurumları ile benzer saatler de açılıp benzer saatlerde kapanmaktadır.Ancak siz yinede gideceğiniz kamu kurumunun mesai ve saatlerine sitemiz üzerinden ulaşarak yazan saatlerde işlemlerinizi yapın.

Hafta İçi Açılış Saati 08:30 /  17:30 Kapanış Saati olmaktadır.

Hafta Sonu Valilik Kapalıdır.

Valilik Çalışma Saatleri ve Mesai Saatlerini sizlere anlaşılır bir şekilde aktarmış olduk.Diğer kamu kurumlarının ve özel kurumların çalışma ve mesai saatlerine sitemiz üzerinden kolay bir şekilde ulaşabilir ve bu saatlere göre işlemlerinizi sorunsuz bir şekilde halledebilirsiniz.Farklı bir çalışma saatleri yazımızda görüşmek dileğiyle.

Yorum Yapın

Valilik Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri

Valilik Çalışma Saatleri ve Mesai Saatleri