Yurtiçi Kargo Çalışma Saatleri


www.kactakapaniyor.com


Marketler, eczaneler, kurumlar kaçta kapanıyor? Merak mı ediyorsunuz? Öyleyse doğru yerdesiniz?. Kaçta Kapanıyor size her yerin kaçta kapandığını söylüyor!

Mehmetçik Vakfına Yardım Yapmak İçin

TSK Mehmetçik Vakfı
Türk Silahlı Kuvvetleri'nde yaptığı Vatan Hizmeti esnasında; öldürülen veya herhangi bir nedenle hayatını kaybeden Mehmetçik'lerin bakmakla yükümlü oldukları yakınları ile gazi ve engelli Mehmetçiklere yardım eden; Türk halkı, TSK mensupları ve yardımsever firmalar tarafından finanse edilen vakıftır.

Türkiye’nin ilk kargo firması olan Yurtiçi Kargo Arıkanlı Holding tarafından 1982 yılında kurulmuştur.Türkiye’nin her tarafına yayılmış olan şubeleriyle kaliteli hizmet vermekte ve sloganı “Söz Verdiğimiz Gibi” olan Yurtiçi Kargo’nun birçok alışveriş sitesi ile anlaşması vardır.Uzun yıllardır Türkiye’de hizmet vere Yurtiçi Kargo yurtdışı gönderimi de yapmaktadır.Diğer kargo şirketlerinden en önemli farkı zamanında teslimat olan Yurtiçi Kargo bu alanda müşterilerin memnuniyetini kazanmıştır.Ne kadar göze batmasa da zamanında teslimat müşteriler için önemli bir detaydır.Alışveriş yaptığınız sitenin hemen aynı gün içerisinde kargonuzu hazırlaması ve Yurtiçi Kargonunda hızlı bir şekilde size ulaştırması oldukça önemlidir.Güncel teknolojilerden yararlanan Yurtiçi Kargo bu alandaki yenilikleriyile müşterilerine daha kaliteli hizmet vermeyi amaçlıyor.Kurulduğundan beri sürekli gelişme gösteren Yurtiçi Kargo yatırımlarıyla da bunu ispatlamaktadır.Hertürlü kargonuzu gönül rahatlığıyla teslim edebileceiğiniz Yurtiçi Kargo’yu tercih etmekten çekinmeyin.Biraz da Yurtiçi Kargo çalışma saatlerinden bahsedelim.

Yurtiçi Kargo çalışma saatleri diğer kargo firmalarıyla benzer saatler arasında yer almaktadır.Genellikle kargolar haftaiçi yoğun hizmet vermekte haftasonu ise cumartesi günleri belirli saatler arasında hizmet vermektedir.Pazar günleri de Yurtiçi Kargo diğer kargo firmaları gibi kapalıdır.Yurtiçi Kargo çalışma saatlerini detaylı şekilde yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Hafta İçi Açılış Saati 09:00 / 18:00 Kapanış Saati olmaktadır.

Hafta Sonu Cumartesi günleri 09:00 / 16:00 Açılış saati olmaktadır.

Yurtiçi Kargo Pazar günleri kapalıdır.

Bu yazımızda Yurtiçi Kargo çalışma saatlerini sizlere iletmiş olduk farklı firmaların çalışma saatlerini de öğrenmek isterseniz diğer yazılarımıza bakabilirsiniz.

 

 

 

 

 

Yorum Yapın

Yurtiçi Kargo Çalışma Saatleri

Yurtiçi Kargo Çalışma Saatleri